• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Hřeje jen levá půlka topení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PepaMB
Odeslal: Sunday 08 January 2006 - 17:30:53
Zdravim vsechny, tak mam doma C-cko, ale uz pri jizde domu se ukazalo, ze topeni jede jen na strane u ridice - vpravo to vubec netopi a jde tam jen studeny vzduch. Nesetkal jste se s tim nekdo?
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Monday 01 April 2013 - 19:17:26

Stačí sundat kastlík spolujezdce a s trochou snahy se dá dostat ke všem klapkám na pravé straně.
Host
Odeslal: Monday 01 April 2013 - 10:15:52

Host napsal ...

Vojco napsal ...

Tak hotovo, bylo jenom vypadlé táhlo klapky, rozebral jsem zbytečně půlku palubky



Jak se prosím tebe dostanu k těm klapkám??? Díky za radu..
David
Odeslal: Monday 01 April 2013 - 09:30:02

Zdravím, jak se prosím dostanu ke klapkám, eventuálně k servomotorku co je řídí u Omegy 2,2 dti r.v. 2003?? Má to dvouzónový climatronic a topí jen levá strana, pravá fouká studeně. Musím sundat palubku, nebo stačí pravý kaslík a arbg??
Děkuji za radu... Kdyby někdo byl ochoten prokonzultovat po tel. tak stačí prozvonit, nebo napsat a já zavolám. Můj tel.777 550 660. Díky moc za případnou radu...
Host
Odeslal: Monday 01 April 2013 - 09:25:20

Vojco napsal ...

Tak hotovo, bylo jenom vypadlé táhlo klapky, rozebral jsem zbytečně půlku palubky

Vojco
Odeslal: Friday 09 March 2012 - 16:06:25

Tak hotovo, bylo jenom vypadlé táhlo klapky, rozebral jsem zbytečně půlku palubky
Vojco
Odeslal: Friday 09 March 2012 - 12:22:14

Zdravím,
dělá mi to to samé, topí jenom řidičova strana. Nevíte náhodou který motorek ovládá řízení teploty? díky
bos
Odeslal: Wednesday 11 January 2006 - 11:55:38

zrovna jsem chtěl reagovat , já měl špatnou klapku na pravý straně a původní cena za opravu - výměnu byla cca 5.000,-Kč v odbornym servisu a v tom stejnym servisu to maník ne vyměnil ale opravil (vyrobil něco z plechu , vyčistil , promazal rozchodil ) a cena celkem 1.110,-Kč.
Bylo v Teplicích a před dvěma lety.Vše jsem navíc domloual telefonem , protože jsem jim to tam ráno v 8:00 dal , s kolegou jel na jednání do Prahy a odpoledne v 16:30 hod jsem si to vyzvedával.Od té doby funguje.
PepaMB
Odeslal: Wednesday 11 January 2006 - 11:30:41

Takze to je spatny motorek klapky na prave strane. 2700 motorek, 2500 prace
RBr
Odeslal: Monday 09 January 2006 - 09:48:51

Bych to tipoval na chybu v elektronice.....já teda mám B, ale co zkusit věc, která je psaná v manuálu pro Bčko: "synchronizaci elektronické klimatizace lze provést současným stiskem na a podržením na několik sekund tlačítka pro vypnutíá a tlačítka pro zapnutí" (= Auto).....

Taky bych možná ještě zkusil odpojení/zapojení baterky, i zde je potencionální šance, že se elketronika srovná podobně jako u ECU motoru.
Když toto nepomůže, tipoval bych to na vadnou součástku elektroniky - _rendek

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0699 sec,0.0104 z toho dotazů.