• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Problém se servem a klimou Omega B 97 2.0 V6
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Ondra z Liberce
Odeslal: Friday 06 January 2006 - 21:18:57
Ahoj kluci, nechci vypadat jako úplnej blb ale taky bych si nechtěl třeba přidělávat zbytečnou práci ... právě jsem absolvoval cca. 100km bez topení a bez serva, docela prima cestovat v mínus třech stupních při pootevřeným okýnku ) nechci se s nikým dělit o prima zážitek, ale rád bych Vás poprosil o radu ... zkrátka ... přijedu si k marketu a po návratu nastartuju a ejhle ... nejde servo, klima a všechno co se ovládá ze středovýho panelu pod klimou (vyhřívání sedaček, vyhřívání zadního okna a zrcátek, roleta) ... pojistky vypadaj že jsou v pohodě, řemen taky (pokud tam nemaj bejt dva ??, ale to nevím, nemám s tímhle korábem zatím moc zkušeností ) ... jinak všechno funguje, alternátor dobíjí a motor se nepřehřívá ... nic víc jsem po tmě na parkovišti nezjistil, počítač žádnou chybu na displeji nepíše tak jsem prostě dojel domů ... zejtra se na to podívám za světla ... akorát nevím kde začít jedná se o Omegu B 97 2.0 V6
Poslední odpovědi
Ondra z Liberce
Odeslal: Sunday 08 January 2006 - 07:33:26

Tak to teda máte pravdu, někdy jsou opravdu k "zulíbání"
qpc
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 21:38:37

Ondra z Liberce napsal ...
OPRAVENO !!! Tak to servo má zřejmě opravdu nějakej elektromagnetickej nesmysl. Všechny ty věci co nefungovali jsou na jedný 30A pojistce. Jak jsem stál u toho marketu tak jsem nechal v autě děti a oni ukopli mezi sedačkama ten kryt na výdech topení co má na sobě zásuvku ... a ta to všechno vyhodila



hodné děti,alespon se nenudíš..
Legend
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 18:09:33

Můžu potvrdit, že to tam opravdu je, našel jsem to i v el. schématu zapojení Omegy a strašně jsem se tomu divil
JardaB
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 17:35:30

Tak to by me nenapadlo _rendek Je fakt, ze servo ma mit promenlivou ucinnost podle rychlosti, tak to asi nejak elektricky ovladany bude.
Rob 2
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 11:24:59

Jo děti. Méme z nich 5 minut radost a celý život starost &|
prtka
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 11:14:32

Tak to vidíš Ondro...děti máme od toho,aby udržovali nyši bdělost a připravenost...díky ním neotupíme že je pozdravuju
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So led 07 2006, 11:19 ]</span>
Ondra z Liberce
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 11:07:36

OPRAVENO !!! Tak to servo má zřejmě opravdu nějakej elektromagnetickej nesmysl. Všechny ty věci co nefungovali jsou na jedný 30A pojistce. Jak jsem stál u toho marketu tak jsem nechal v autě děti a oni ukopli mezi sedačkama ten kryt na výdech topení co má na sobě zásuvku ... a ta to všechno vyhodila
Ondra z Liberce
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 10:33:26

Jsem z toho taky zmatenej, řemen vypadá že tam má bejt jeden a ten tam je , ale teď mi volal kluk že tam taky snad může bejt nějakej elektomagnetickej spínač u serva a že byto mohlo bejt jenom v elektrice
prtka
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 07:23:55

Ondro...tak z toho jsem volaaký zmetěný...že ti nejde el.....tam bude nějaká zrada...ale ,že ti nejde servo.....to přece pohání řemen i z altíkem...nebo jak je to proboha u Omegy...jeden řemen altík servo klima...a drohý rozvodpvý ,který nejde vidět...nebo ,že by tam byl ještě jeden a ten ti rupl...musíš počkat na omegáře
Ondra z Liberce
Odeslal: Friday 06 January 2006 - 21:23:00

OPRAVA překlep motor je 2.5 V6

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0509 sec,0.0172 z toho dotazů.