• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Jaky a kolik oleje do prevodovky a diferencialu?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tlumex
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 17:17:32
Zdar olisti vramci rozmazlovani omegy sem se rozhodl vymenit jak olej v motoru, tak v prevodovce a mozna i diferencialu! Poradil by mi nekdo ktery typ? Mam docela dobre vztahy s Valvoline a uprednostnuji tuto znacku! Diky za ohlasy
Poslední odpovědi
Tlumex
Odeslal: Tuesday 03 January 2006 - 08:13:02

Nomike napsal ...
Asi nemáš automat, ale pro jistotu: do automatické převodovky jedině Dexron III (slovy tři, ne dva nebo jinou sračku do sekaček na trávu)



Mam manual a ten valvolin se mi zda dobra volba a nikdo mi to tady nevyvracel takze hura do valvolinu
Nomike
Odeslal: Monday 02 January 2006 - 22:45:08

Asi nemáš automat, ale pro jistotu: do automatické převodovky jedině Dexron III (slovy tři, ne dva nebo jinou sračku do sekaček na trávu)
Tlumex
Odeslal: Tuesday 20 December 2005 - 08:21:28

ja to necham prirozene na servisu, ale ten olej si sezenu! Planuju to tak na leden! Myslite teda ze nemuzu ublizit tomu diferaku?
JardaB
Odeslal: Tuesday 20 December 2005 - 07:20:08

A co tam dat origina GM, ktery tam patri? Nedavno jsem olej v prevodovce menil, dal jsem tam GM 19 40 768 a super. Je to takova ridka cervena tekutina, pripomina spis hydraulicky olej. Stoji 200Kc/litr, melo by se vejit 1,2l To co jsem vypustil, pripominalo viskozitou klasicky prevodovy olej a zastudena slo radit dost blbe. Diferak nevim, mrknu do knizky az to budu resit najare.
Dostat olej do prevodovky se mi podarilo bez problemu, z motoroveho prostoru jsem do otvoru na boku prevodovky strcil asi metr gumove hadice a slo to tam jak po masle
Tlumex
Odeslal: Tuesday 20 December 2005 - 06:58:59

taxem to podrobne nastudoval a pisou tam pouze kontrolu! Prevodovku necham vymenit ale co ten diferak z nej mam obavy aby se to neposr &|
Peha
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 22:05:58

Nikde se nedočteš co do převodovky,je tam 75 W 90 API GL - 5
Mike
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 21:37:11

zkus to tady, množství, viskozita atd
a pak si tam nalej co chceš

Odkaz
K-P
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 19:08:16

tak už jsi se tam dostal?
Tlumex
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 19:00:45

K_P: zadny odkaz mi nejede

jinak tohle chci do motoru
Odkaz
Ale netusim co nacpat do diferaku a do prevodovky &| diferacek trosicku slinta /cas od casu louzicka/
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po pro 19 2005, 07:06 ]</span>

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0382 sec,0.0106 z toho dotazů.