• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: Alarm+dálkáč+zavírání oken
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tokin
Odeslal: Thursday 24 November 2005 - 19:03:31
Ahoj chlapi a chlapci,vlastnímAstru "G" r.v.98 a mám dva dotazy, na které jsem nenalezl odpověď na zdejších stránkách.
1.Na autě nemám alarm,jen centrál na DO na všechny dveře,jde integrovat AUTOALARM INWELLS-BW do ř.j.centrálu?Jak složité to je?(nejsem zrovna man.zručný
2.Dle manuálu "Jak na to" by mělo fungovat automat.zavírání okýnek při delším stistku tlačítka (1 sec.)na DO, ale mě nic .Píše se tam o naprogr.ř.j. centrálu - víte jak?Stačí jen zavřít okýnka a 5 sec.podržet dálkáč? To mě též nějak nefachá
Poslední odpovědi
petras66
Odeslal: Tuesday 31 August 2010 - 21:23:17

panove prosim, pujde to i na zafiru???? barvy jsou stejne???
Richec
Odeslal: Wednesday 07 October 2009 - 18:04:37

Jsem si včéra našel tohle vlákno Trochu ho pročetl Dneska jsem na to vlítl A za 10 minut to fachčilo jak nový z fabriky _; joj !!(a)
No ale těch drátů co tam je __; ?:!:
Laïa
Odeslal: Friday 04 April 2008 - 20:59:56

èau, prosím tì máš nìjakej podrobnìjší nákres na to.Z fotek nevím kterej kábl mám kam napojit.dík
Anonymní
Odeslal: Friday 04 April 2008 - 20:57:24

Pája J. napsal ...

Nechci radit, když to mám na VeBe, ale já to jen propojil propojkou. Žádné řezání kabelů. Jdu to nafoti. _;

IPI
Odeslal: Tuesday 04 July 2006 - 11:04:15

po instalaci automatického zavírání oken, bylo asi měsíc všechno OK, ale nyní jsem zjistil (když jsem včera z důvodu vybité baterky nenastartoval - baterka už má 4-5 let, ale přece..), že při zapnutém automatu (udělal jsem ho přes vypínač) dochází k 10x většímu klidovému odběru než, když je automat vypojen. z cca. 6 mA na cca. 60mA, máte s tím někdo zkušenost ??? Měřili jste někdy klidový odběr před instalací a po ??? A s jakýma hodnotama ? Diiik
Martas
Odeslal: Monday 19 June 2006 - 08:45:46

Milan napsal ...

Pája: prosim tě co to je za svorku,kde ji dostanu a jak se přesně jmenuje?Já jsem to zatím sletoval,ale s tou svorkou je to profesionálnější.Kíky za odpověď.


Ja jsem zcela opacneho nazoru, proletovany spoj, pokud je proletovan dobre je podstatne "stabilnejsi" nez svorka ktera je nacvaknuta "prez" izolaci. Nech to byt jako to je, zrovna v sobotu na srazu se Ondre s tou svorkou celkem dlouho trapil a fungovalo to az kdyz ty draty oholil.
Milan
Odeslal: Monday 19 June 2006 - 08:43:17

Pája J.:Prosím tě,jakou svorku na propojení jsi popužil,jak se přesně jmenuje a kde ji seženu? Včera jsem to spáchal podle NIA a šlape to bezvadně.Protože jsem neměl svorku o které píšeš tak jsem to sletoval.S tou svorkou se mi to zdá profesionálnější.

Astra G X16SZR
Milan
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 11:43:30

Pája: prosim tě co to je za svorku,kde ji dostanu a jak se přesně jmenuje?Já jsem to zatím sletoval,ale s tou svorkou je to profesionálnější.Kíky za odpověď.
Milan
Odeslal: Saturday 17 June 2006 - 19:53:00

Tak jsem podle NIA spojil hnědočervený se žlutočerveným a chodí to bezvadně.Neměl jsem tu svorku tak jsem to sletoval natvrdo a zaizoloval.Funguje to jak na dálku tak klíčem.Jen doufám,že to nebude mít vliv na něco jiného,ale snad ne.

Opel Astra G caravan X16SZR rok výroby 1999.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0615 sec,0.0369 z toho dotazů.