• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Denni sviceni
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomis
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 21:16:00
nevite nahodou jak je na tom Bckova omega s pripravou pro denni sviceni nekde jsem narazil na podobne vlakno pro Vectru, kde staci u nekterych pridat jen nejake relatko. Prave, ze svitim porad a kdyz jsem se dozvedel ze i Vectry (nektere) maji pro to pripravu, tak proc by nemeli i ty nase Omegy
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 10:03:30

Aha No tak se mi nesměj _;
Martas
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 09:52:20

JOB napsal ...

leon napsal ...

Odkaz ono se to tam nějak nevlezlo !!!!!!!

Tak teď ti nerozumím.Napřed píšeš že už to tam máš a teď že se to tam nevlezlo,tak jak je to .


JOBE, jemu nevlez ten www odkaz do prispevku, vehement na sviceni v aute ma __; _; ?lola
JOB
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 09:50:09

leon napsal ...

Odkaz ono se to tam nějak nevlezlo !!!!!!!

Tak teď ti nerozumím.Napřed píšeš že už to tam máš a teď že se to tam nevlezlo,tak jak je to .
leon
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 23:31:19

Odkaz ono se to tam nějak nevlezlo !!!!!!!
leon
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 23:29:42

dnes jsem si namontoval do svéhé OB dení svícení, měl jsem přípravu "S" a použil jsem a prostě to nemá chybu !!!!!!!!!!!!!§ není nad použití logiky!!!!!!!!
bobik
Odeslal: Tuesday 04 July 2006 - 17:54:37

Vaclav GT:takže rele K59 jsem objednal tak doufam že pošlou to co maj a bude to makat Vaclav GT diky ti!
j
Odeslal: Tuesday 04 July 2006 - 09:24:37

Anonymní napsal ...

Ctu a prochazim co se da - na VA jsem si zapinani dodelal, ale mam VC a do toho se mi nechce moc sahat. Nevite nekdo jak je to tam s pripravou - zda se da nejak aktivovat denni sviceni, nebo je to potreba aktivovat v servisu? DIky

Cau mam taky VC a jen mi to prepli asi jako kdyz na pocitaci zasrtnes volbu
Maximalni cena je asi 500 za napojeni na tech2 ale pokud do nejakeho servisu jezdis pravidelne, nebo si u nich neco nechavas delat (pravidelnou servisku), urcite ti to udelaji zdarma jako mne
Václav GT
Odeslal: Monday 03 July 2006 - 23:42:21

Astra F má stejnou jednotku jako Vectra B (je to relé K59). Astra G má jinou.
Schema na Astru F Odkaz
bobik
Odeslal: Monday 03 July 2006 - 23:07:39

prosim o radu rozhodl jsem se že ty prachy do rele u Zralyho obětuju ale on mi psal že maji rele ASTRA G a VECTRA B ptam se je to stejny pro ASTRU F on tvrdi že asi jo mužete mne utvrdit ať nevyhodim prachy do luftu děkuju

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0583 sec,0.0283 z toho dotazů.