• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: Tempomat
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zdenda
Odeslal: Friday 23 September 2005 - 00:30:13
Zdar Opláci, budu muset koupit novou páčku na přepínání dálkových světel a chtěl bych tam dát páčku s tempomatem, ale nevím zda jsou stejné konektory a jestli je vše pro tempomat připravené nebo je potřeba ještě něco dokoupit. Vlastním Vectru B 1,8 16v, r.v. 11.2000, nový typ motoru s označením Z. Jinak plná výbava kromě tempomatu. Četl jsem že u obsahu 2l a výš to lze provést jen výměnou páčky a spuštěním v autorizáku, ale nevím jestli to jde provést i u mého modelu. Budu vděčný za každou odpověď.
Poslední odpovědi
maniac
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 10:45:47

souhlas s tommasss... nebo jak se to píšeš prostě zapnu a jedu víš pro toho kdo rád jezdí brzda plyn je na nic. já zapnu ve městě na dálnice prostě všude a v poho...
Oťas
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 10:17:10

Podle mě to připravený u benzíňáku není i když máš Zkovej motor s el.plynem.
Alespoň co jsem se dočetl. Odkaz
ttoommaass
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 09:31:20

Nevim jak kdo, ale ja si na tempomat dost zvykl, uz v S60ce jsem s nim jezdil i po meste a ted v VB X20XEV si jej nemuzu vynachvalit. Jezdim s nim vsude, dam 60km/h a snecim tempem a s tempomatem se valim Prahou, sice me vsichni mpredjizdeji, ale na to jsem si uz zvykl (doufam, ze od cervence bude sneku jako ja vice). A mimo Prahu, na dalnicih, proste vsude pouzivam tempomat.

Nevidim duvod jej nepouzivat, myslim si, ze to i setri palivo. (stale otacky)

TOM
Radek.km
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:08:28

Já bych si chtěl do mé astry G dodělat pal. počítač a tempomat. Půjde to? Astra G 1999, motor X18XE1
klubo
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 10:03:48

no jak píšeš ale u benzínu je ještě potřeba asi 10-pin v motorovym prostoru na připojení jednotky.......jinak u 22dti by ti to mělo jít jenom páčkou
Dmcd
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 08:08:07

Takovej dotaz na ten konektor - ja to na volantu 4pinovej? Z prave strany je konektor pro pocitac (ten mam pripojenej) a z leva je na tempomat?
Asi jo, ale pro jisotu se zeptam. At si z toho prip. neudelam mixer! _s103

Dmcd
VeBe caravan, Y22DTR
Email
klubo
Odeslal: Thursday 29 September 2005 - 20:42:23

no ono by stačilo koupit si vectru ve výbavě a ne pak študovat jestli to tam dobastlíš nebo ne...i když většinou to jde......co to může stát nevim hlavně jde o kabelovou přípravu jestli tam máš
Anonymní
Odeslal: Thursday 29 September 2005 - 20:27:41

Díky za radu .... Netušíš co to může stát? Už mě to štve ... Budu šetřit třeba na Audi A8 (ale asi dost dlouho). Pak se nebudu muset starat jestli to má nebo namá nějakou přípravu bůh ví na co .
klubo
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 19:43:06

tak to ti tam nepujde pokud nedáš jednotku tempomatu, všechny spínače atd....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0453 sec,0.0177 z toho dotazů.