• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Omega- tuning
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 13:48:14
Ciao, Nenašel by se tady nějakej fejnšmejkr na tunění Omeg? Pokud by tu ten dotyčný uvedl jaký zásah provedl na motoru, sání a výfuku příp.podvozku ap. Bylo by to fajn. Jinak předem dík za možnou inspiraci pro moji kárku.
Poslední odpovědi
Andreyi
Odeslal: Friday 23 September 2005 - 08:26:21

4 Legi a spol.... Ahojda, mě by taky zajímalo, co tam cpete za parádičky. Mám 3.0 omegu-c, tuningem ještě nepolíbenou... Hodit na net pár foteček a stručnej popis co to je za "drobnosti" a na kolik to přišlo.... Bylo by to fajn.
JardaB
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 20:32:29

Nebylo by foto tech specialnich dilu (svicky klidne vynech)? Vi se, jak to zvedne vykon? Na jare mozna koupim jeste jednu na ND a pustim se do rekonstrukce.Taky by me zajimalo, jak se da sehnat nejaka vhodna k tomuto ucelu (lehka bouracka atp...), mistni nebo import?
Tlumex
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 18:57:23

kdybys mel zajem o sportovni pruziny mrkni na vlakno omega utrpela tuning je tam vyblisknuta! Moc pekne to drzi ale na prevoz duchodcu je to strasne neprakticky
Anonymní
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 18:44:57

No já mám MV6 před nedávnem cca 1 měsíc jsem si dovezl z něměcka kompletní svody Jetex, sání KN, a svíčky Denzo Iridium Power. Výc už asi dělat nebudu výkonu je dosti:-)
legionar
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 14:14:27

ahoj napiš jakou omegu máš

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0550 sec,0.0301 z toho dotazů.