• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Servomotorek klapky vzduchu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Milan
Odeslal: Wednesday 31 August 2005 - 17:16:09
Tak jsem konečně koupil na vrakáči ten motorek,zítra ho tam chci namontovat.Mám ale jede dotaz,na samotném konektoru jsem měřil napětí a příslušným tlačítkem se mění jen polarita,napětí tam bylo trvale.To by znamenalo,že motorek je trvale pod proudem,což by mu asi nesvědčilo.Nevíte někdo,jestli náhodou motorek po přepnutí klapky neodpojí od proudu řídící jednotka?Dojde tam totiž k většímu proudu a nevím jestli náhodou na řídící jednotce není nějaký obvod,který by toto uměl.Děkuji za informace
Mám Opel Astra 1,6 G caravan rok 1998
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 30 October 2005 - 19:03:08

tak tohle mě také zlobilo,napětí u solenoidu bylo pořád a nakonec se z toho vyklubala jen porucha vypínače(cirkulace) na palubní desce..
Effe
Odeslal: Sunday 30 October 2005 - 16:54:49

Mohl bych poprosit o zaslání schemy ny Email
henrich
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 20:17:22

Peter S: mas to tam
Petr S.
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 16:39:10

henrich posli prosim i me to schematko : Email

dekuji ti z celeho srdce
Anonymní
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 08:57:14

Caklik : kukni si postu
henrich
Caklik
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 08:13:43

Taky bych poprosil o schema. Diky. Email
Anonymní
Odeslal: Wednesday 31 August 2005 - 23:30:46

Milan : mas to v poste

henrich
Milan
Odeslal: Wednesday 31 August 2005 - 22:13:45

Bylo by možné poslat mi to zapojení?já bych to nevymyslel a byl bych rád,kdyby se to dalo vypínat.Buď od té dobroty a pošli mi to na e-mail:konecny.m@centrum.cz
henrich
Odeslal: Wednesday 31 August 2005 - 21:24:29

Pani, tento problem so riesil pred par tyzdnami.
Ano, je tam stale napatie, ale elektronika obmedzuje prud, ked zisti jeho zvysenie na doraze az do zmeny polarity (prepnutie klapky recirkulacie).
Vsetko to funguje az do kritickeho opotrebovania, ked sa uz motorcek nestaci po zmene polarity pohnut - dovodom je asi vacsia vola prevodnych ozubeni - vsetky su z plastu
Z vrakacu som to nechcel zhanat, slaba istota, kolko este vydrzi. Opel pytal vela...
Ja som sa s tym drbal dlho, kym ma nenapadlo spravit namotnovat dorazove mikrospinace na tu packu zvonkajsej strany krabicky. Dalej stacila jednoducha schemicka s dvoma diodami a slape to. Zabepecil som tak vypinanie motorceka este pred dorazom. Stalo to dost casu, ale ma to bavilo

Zatial to chodi a dufam, ze ma nesklame...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0745 sec,0.0439 z toho dotazů.