• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: OPRAVA LAKU
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
MILUNAEVIKU
Odeslal: Friday 26 August 2005 - 20:36:58
PROSIM O RADU.ASI V UTERY SE TU BAVILO JAK ZPRAVIT LAK OD KAMINKU VSE JE DOBRY KORES TUZKU MAM ZE TO MAM NAKONEC ROZLESTIT TO TAKY VIM,ALE JAKY BEZBARVY LAK POUZIT NA TU TUZKU NEVIM PORADTE JE TO VE SPREJI NEBO V PLECHOVCE A JAK TO UDELAT AT NENARUSM OKOLI PUVODNIHO LAKU.DEKUJI ZA RADU.NEMUZU TO NIKDE DOHLEDAT.VASE RADY JSOU FAKT SUPER CHYBEJICI FANFARY UZ MAM NAMONTOVANE NAKONEC V AUTE VUBEC NEBYLY.DIKY
Poslední odpovědi
ciba
Odeslal: Thursday 05 August 2010 - 19:38:46

aby vynikla prave metaliza napr lesk a tak..
Martas
Odeslal: Thursday 05 August 2010 - 19:37:30

Protoze je to metaliza ...

Ktera se sklada minimalne ze dvou slozek a to berevneho laku s perleti a kryciho bezbarveho laku.
Milan
Odeslal: Thursday 05 August 2010 - 19:21:12

ještě se chci zeptat proč se na metalizu dává bezbarvý lak
Lhex
Odeslal: Tuesday 03 August 2010 - 08:05:06

tenké škrábance stačí jen a pouze bezbarvým lakem a překvapivě dobře mizí
Milan
Odeslal: Tuesday 03 August 2010 - 07:48:05

Dík za radu,vidět to asi bude,ale určitě míň než to dřené.Je to jen 5mm odřeninka.Ono se to bude určitě opakovat,pro bezohlednost některých lidí,kterým je jedno,když otevírají dveře,že prásknou do vedle stojícího auta.Ještě jednou díky.
Martas
Odeslal: Monday 02 August 2010 - 20:15:03

Mirne prebrousis, odmastis, naneses barvu ... po zaschnuti i lak. Ale rozhodne nepocitej s tim, ze to nebude videt.
Milan
Odeslal: Monday 02 August 2010 - 16:15:02

koupil jsem si u opla opravnou tužku na opravu laku,můžete mi někdo poradit postup?Není tam žádný návod,jsou dvě,barva a bezbarvý lak a nevím jak to správně použít.Jedná se o malé poškození velikosti hrášku.Mám tmvě modrou metlu.
Díky předem za rady.
Martas
Odeslal: Friday 11 August 2006 - 07:28:11

Anonymní napsal ...

2 Martas: .. mně ve standoxu namíchali i půl deci. Vždy jsem si kupoval vše po 1dc, ale pak jsem to jednou zkusil se zeptat a nebyl problém.


No jasne to bylo mysleno predevsim tak ze ne po kilech ... Zalezi na tom jakou maji michacku a predevsim soft v ni, kamos co k nemu jezdim umi nejmin deci a to vyjde na cca. 160 korun.
Pokud vim tak ti dokonce namichaji rovnou spray s metlou a k tomu si dokoupis druhy s lakem.
Anonymní
Odeslal: Friday 11 August 2006 - 07:05:17

2 Martas: .. mně ve standoxu namíchali i půl deci. Vždy jsem si kupoval vše po 1dc, ale pak jsem to jednou zkusil se zeptat a nebyl problém.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0653 sec,0.0257 z toho dotazů.