• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Péče o lak a škrábance
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petris
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 09:17:38
Možná už to tu bylo ,ale přesto co používáte za outokosmetiku.Mám trošku zašedlej lak a pár škrábancu .takže čím oživyt lak -čím leštit a čím rozleštit škrábance.na trhu je toho moc a už mě nebavý axperimentovat a plnit polici neučinejma leštěnkama
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 10:25:06

Na kokpit jsou docela dobrý ubrousky od Armoralu
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 September 2005 - 08:09:03

Cockpit od TECTANE
klubo
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 08:58:04

a kterej kokpit sprej? já jich tudle v obi viděl asi 5 a všechny se menujou cocpit sprej a každej od jinýho výrobce
Anonymní
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 07:36:42

TECTANE má sice zajímavej sortiment, ale vzhledem k tomu že jsem dělal 5let u výrobce(Den Braven) tak vím co v tom je. Upozorńuji dát si pozor například na Cockpit sprej ... pokud ho hned nerozleštíte tak zanechá neodstranitelné fleky mna palubce .... na druhou stranuje suprovej čistič motorů a odstraňovač mušek ... ty jsou bez chyby ... ne všechno co výrobce uvádí na trh doopravdy vyrábí ... no a pak je to jednoduchý ... co si zaplatí, to mu tam naplněj .... BOHUŽEl pr okoncového zákazníka
Anonymní
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 05:00:00

ja to delam dvojici tuzek modra/bezbarva, kterou asi za 2kila prodava opel. Nejlepsi je tam prijet oni kouknou na kod barvy karoserie apokud ji nemaji tak to objednaji. Poznat to je, nejsem dost sikovnej, ale barva je 100 procentne stejna, spis to nemam do roviny (kapky trochu vycnivaji). Nepatrne ryhy jsem proto zkousel pretahnout barvou, ci setrit zbytekredidlem, asi to chce videt nejakyho lakyrnika. Myslim si, ze je to schvalne, aby to zaplnovalo i ty dolicky od kamenu. Velmi rychle to schne
Andreyi
Odeslal: Thursday 25 August 2005 - 18:04:11

Tmavě modrá metalíza..... u omegy... je tam několik malejch škrábanců... a několik majejch teček... čím to zlikvidovat? Nechci se po výjezdu z myčky vyděsit k smrti.....
Anonymní
Odeslal: Monday 22 August 2005 - 21:30:51

Jirka-No jasně já píšu na parádní naleštění na udržbu to chce něco mastnějšího ,ale co používáte na škrábance stará to trochu rejpla
LaFox
Odeslal: Monday 22 August 2005 - 21:14:33

Na Tempo pozor. Je hodně hrubé, Takže opatrně
Anonymní
Odeslal: Monday 22 August 2005 - 21:14:15

Jirka-Já když chci opravdu naleštit auto tak to vemu Tempem a za týden tvrdým voskem to pak aspon chvilku vydrží.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0470 sec,0.0189 z toho dotazů.