• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Servo jde ztuha
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Saturday 13 August 2005 - 17:30:01
Zdravím. Zničeho nic mi najednou začalo jít ztuha servo. Kapalina neubyla. Kamoš říkal, že olejový čerpadlo na servo už asi nemá takovej výkon, takže bych se měl brzo podívat po jiným. Nevíte zhruba někdo orientační cenu toho čerpadla?? Díky
Poslední odpovědi
prťka
Odeslal: Wednesday 11 April 2007 - 10:40:20

Myslel jsem trubičky co jsou připojeny k trubce řízení...pod Omegou jsem nikdy nebyl...ale AG nebo VeBe to tak má...nejnižší bod kde se dá vypustit
Rolmops
Odeslal: Wednesday 11 April 2007 - 09:20:47

prťka napsal ...

èeho vypouštìcí šroub...asi myslíš øízení ne....žádný není....odpojíš na øízení ty dvì trubièky...a otáèíš pomalu volantem doleva a doprava až vše vyteèe

Zdar,takze vcera jsem byl na rampe abych se podival ktere ty trubicky bych povolil jak pises,ale zadne bych asi nepovoloval!U Omegy 2.5TD je cerpadlo uplne dole a trubicky jsou tam jen privodni do cerpadla.A este jsou umisteny na vrchu cerpadla,takze moooc spatny pristup.Uplne v nejnizsim bode je totis vypousteci srob,umisteny uplne na spodku cerpadla,v podobe inbusu.Takze si myslim ze toto bude asi nejlepsi postup Prtka,co myslis _;
RBr
Odeslal: Saturday 07 April 2007 - 13:42:34

Pánové, pročetl jsem tyto příspěvky o servu, ale mám trošičku jiný dotaz: na STK mi napsal "vážnou" závadu prosakuje olej z čerpadla serva.

Je nějaká levnější cesta než nový čerpadlo?
Čerpadlo na O-B je tak od čtyř, pěti kKč výše. Plus práce atd. __;
K.Jirků
Odeslal: Tuesday 07 March 2006 - 12:49:29

Sally napsal ...
Pomocnej čep, to jako zatuhlej? Já myslel, že se spíš vytluče??

Já jsem si to myslel taky.Původně to vypadalo na ložiko na tlumičích,ale vyměnil jsem čep a řízení jde jak víno.Umí ho FEBI 22099 1190,-Jsem ho sehnal já.Za pokus to stojí,je to o trochu levnější než servo.
Sally
Odeslal: Monday 06 March 2006 - 23:27:31

Pomocnej čep, to jako zatuhlej? Já myslel, že se spíš vytluče??
prtka
Odeslal: Sunday 05 March 2006 - 15:26:14

čeho vypouštěcí šroub...asi myslíš řízení ne....žádný není....odpojíš na řízení ty dvě trubičky...a otáčíš pomalu volantem doleva a doprava až vše vyteče
Radlo
Odeslal: Sunday 05 March 2006 - 15:14:08

prtka napsal ...
Pánové..vy tu melete nesmysly a ke všemu ti anonymové...aby se v tom prase vyznalo...vypadá to ,že ten anonym první co se ptal tu pozdějc nebyl...aspoň to tak chápu z přízpěvků...elektrycký servo...žádný nový nebo starý...tak zvané EHSP mají všechny Gečka..a vozy s tím související..Zafira..atd...Vectra až C...když začne blbnout servo..první je vyměnit kapalinu do serva a to za kapalinu do automatických převodovek specifikace Dexron III...ale je třeba vypustit starou ze serva i z řízení...nutné!!!!!!...čerpadlo poháněné klínovým řemenem se dá taky opravit...spíš řečeno mu pomoci...ale to už je jiná kapitola

A kde je vypousteci sroub???U 2.5TD 97.
Karel Jirku
Odeslal: Saturday 04 March 2006 - 22:06:17

Anonymní napsal ...
Zdravím. Zničeho nic mi najednou začalo jít ztuha servo. Kapalina neubyla. Kamoš říkal, že olejový čerpadlo na servo už asi nemá takovej výkon, takže bych se měl brzo podívat po jiným. Nevíte zhruba někdo orientační cenu toho čerpadla?? Díky


Co takhle pomocnej čep řízení??Omegy na to trpí už od A modelu.
prtka
Odeslal: Tuesday 28 February 2006 - 06:53:53

No já OB nemám...jestli jsi šikovný musíš improvizovat Odkaz ty lopatky ,které vyjíždějí se časem mírně zohnou se a pak špatně vyjíždějí...veme se 2000 vodní brusný papír a na tvrdé podložce se přejedou,aby se srovnaly...třeba ti to pomůže...odhaduju,že to bude podobné
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út úno 28 2006, 07:55 ]</span>

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0615 sec,0.0172 z toho dotazů.