• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Snimace brzd. desticek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
JardaB
Odeslal: Tuesday 14 June 2005 - 16:47:25
Vymenil jsem predni desticky a cidla nechal puvodni, cekal jsem ze bude stacit aby nebyly v kontaktu s kotoucem. Chybove hlaseni ale nezmizelo, nejsou snimace i vzadu? Jak ty predni vyradit? rozpojit-spojit-nebo je to slozitejsi?(ke kazdemu vedou 2 draty)
Poslední odpovědi
TOMdesign
Odeslal: Wednesday 17 February 2010 - 16:44:26

náhodou trabant byl super vozítko... !!(a)
mates
Odeslal: Wednesday 17 February 2010 - 11:03:44

csala: tak proč to všechno odpojuješ místo toho, abys to opravil, když z toho nechceš mít trabanta? Při výměně desek kup i čidlo (jedno stačí, dvě se zaráz nikdy neprodřely), blbne ti plovák v edxpanzce, tak kup novou... Já zapomněl, ono to stojí peníze. Tak to potom mějte trabanty
csala
Odeslal: Wednesday 17 February 2010 - 07:56:40

JOB napsal ...

Kluci já vám nevím,ale já mám minimálně dvakrát do roka dole kola kvůli přezouvání a tak se podívám i na desky tudíš je mi čidlo ukradený

Vsak aj ja pri prezuvani na dosticky pozriem. A preto som si dovolil bez mihnutia oka snimac odpojit. Tak, jak som odpojil snimac hladiny chladiacej zmesi vo vyrovnavacej nadobke (blbol, asi utopeny plavak) a hladinu skontrolujem sam pri kazdom otvoreni kapoty. Lenze takto z Omegy bude zachvilu trabant !frr
JardaB
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 23:01:10

Cidlo je hlavne uplne zbytecny, staci se na desky 2x za rok podivat... Fakt to signalizuje s prehnanou rezervou.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 22:27:32

Ten snimac drzi v desticce za takovy cvocek jakoby, nevim jak bych to popsal, jak kdyz mas cvok u bundy tak to stejne je tam, ale vetsinou se to kvuli vyhrati to cidlo rozpadne, kdyz je vydelavas, ale cidlo stoji par korun.
Aleš Jn.
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 21:52:57

No mě ty desky pískají ve třmenu,tak jsem je chtěl vyndat a stříknout keramickym sprejem.Jenže pokud chci ten třmen vyndat tak bych tím jak zvednu třmen ulomil kus toho snímače.že se nechá rozpojit je mi jasné,ale jak ho vyndat při schazování destiček už moc ne
JOB
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 16:55:24

Kluci já vám nevím,ale já mám minimálně dvakrát do roka dole kola kvůli přezouvání a tak se podívám i na desky tudíš je mi čidlo ukradený
Anonymní
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 13:04:36

No kluci nevim teda, ale podle me je vice snimacu zbytecnost, pokud neni problem v brzdici, tak se opotrebi obe strany stejne, takze na jedne strane staci Setrit se musi zachvilu budem mit motory ze dreva a nakonec auto spalis na zahrade misto likvidace.
csala
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 12:00:34

Takze na Omege C sa uz zacalo setrit !frr
Usetrili snimac, konektor a vstup do riadiacej jednotky, a to vsetko 7 krat.
Ak by snimanie opotrebenia dosticky bolo riesene klasicky jednovodicovo a to dotykom snimaca na kostru, je mozne snimat jednym vstupom vsetkych 8 dosticiek. Akonahle by jedna z dosticiek bola opotrebena, hlasilo by to chybu. Takto to mali riesene starsie vozidla.
Ale sa preslo na dvojvodicovy system snimania opotrebenia dosticky, ktory je urcite spolahlivejsi, no vyzaduje pre kazdy snimac samostatny vstup pre vyhodnotenie.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0582 sec,0.0153 z toho dotazů.