• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Chveni volantu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Motýlek
Odeslal: Saturday 02 May 2015 - 16:46:02
Zdravim,chtel bych se zeptat cim to muze byt,pri rychlosti tak nad 50km/h - 130,vic se jezdit nesmi se zacne chvet volant,nedela to vždy a ne na kazde silnici,vule v cepech to asi nebude,nedavno jsem koukal a spatne vymenil,pri brzdeni se situace nemeni a do pedalu to nekope,takze kotoucema to taky nebude,pri vypnutem motoru se občas objevi vule ve volantu,mozna zalezi v jake poloze je motor vypnut,po nastartovani vždy zmizi,letni nebo zimni kola na to nemaj vliv,cim by to mohlo byt?
Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Sunday 03 May 2015 - 19:12:52

Tohle přesně mi dělala Omega když jsem měl vymlácený silentbloky v ramenech. Na zemi i na zvedáku se to tváří v pohodě tak mi doporučili ať zajedu na STK na vibrační desky a nestačil jsem se divit. Tohle totiž každý servis nemá a na tlačeném nebo visícím rameni to nikdo nepozná.
Anonymní
Odeslal: Sunday 03 May 2015 - 14:16:40

Nj,ale ja mam zimni 15´´ a letni 16´´ ,takze uplne jiny kola.
Anonymní
Odeslal: Sunday 03 May 2015 - 12:36:45

To samý mi dělá Zafira A. V mém případě to jsou spodní čepy u kola. Mají vůli. Měním sadu 2x do roka a po výměně několik měsíců ok.
qpc
Odeslal: Saturday 02 May 2015 - 21:33:11

ale je to potřeba...pokud jsi na přední zimní nandal ted letní,tim spíše to dělaji ty samé ráfky a to práve poznáš,pokud je nandáš na zadek,tak jestli se s těma druhejma kolama(zadníma) vše třese stejně..
Motýlek
Odeslal: Saturday 02 May 2015 - 19:27:40

Na gumách nic není videt,prehazovat zadni s předními je asi zbytecny neboť to dela když tam jsou zimni i letni
Colommbo
Odeslal: Saturday 02 May 2015 - 19:11:53

Nejrychlejší a nejjednodušší, co můžeš sám zkusit, je prohodit přední kola za zadní - pokud chvění volantu zmizí, budou na vině kola, přesněji jejich (ne)vyvážení. Jestliže stav zůstane stejný, pak jedině pořádně zkontrolovat všechny segmenty uložení přední nápravy. Chvění ve volantu v důsledku nevyvážení kol se ale obvykle projevuje jen v určitém užším rozmezí rychlosti a ne 50-130, to je fakt dost, to bych spíš tipoval na nějaké vůle... Nejsou nerovnoměrně sjeté gumy...?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0491 sec,0.0209 z toho dotazů.