• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Nemáte někdo sportovní výfuk na V6?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
FastArrow
Odeslal: Monday 11 November 2013 - 13:37:59
ahojte mám 2,6 2003 V6 CARAVAN a chtěl bych vyzkoušet jak by to jezdilo se sportovním výfukem. (poslední díl).

Jde mi o zvuk ne o výkon. Chci jen zvýraznit V6.

Nemáte někdo možnost mi ho půjčit? Dopravu zaplatím a odměním se.

Díky!

FastArrow
Poslední odpovědi
jaja
Odeslal: Tuesday 12 November 2013 - 22:07:29

tak já jsem to zkoušel vyndal jsem poslední dva tlumiče( jak jsou jakoby pod sedačkama) místo nich jsem navařil jsem dva rezonátory a koupil jsem REMAX za 5litru,mel jsem to tam měsíc a rezonátory šli ven, dost do řvalo ,dal jsem tam zpět tlumiče,posledni dil tlumiče jsem tam nechal,zvuk to ma docela dobrej, ale na koních to nic nedá,a ještě z jednoho důvodu jsem kupoval ten poslední díl, je dělanej docela silného materiálu,ten přežije čtyři BOSALY, už ho mám 5 let a žádný naznak koroze ,je to týden co jsem pod tím ležel.2,5v6
FastArrow
Odeslal: Monday 11 November 2013 - 17:39:21

jj me jde jen o zvuk. mam jeden lauf, ale neni pro V6 - ma jen jeden vstup. S katama nechci nic delat. Tady jsou 4katy tak jsem rad, ze jedou jak maji . Myslel jsem, ze tu ma vice lidi sportovni vyfuky na tyto typy motorů, ale asi moc nemaji...

Jedine sundat posledni dil a zkusit.

Spise jsem se chtel zeptat jesti nekdo nerusil sportovni posledni dil a nema ho na vyzkousenou...
qpc
Odeslal: Monday 11 November 2013 - 16:44:52

hele,samostatnej koncák tooh z výkonem neudělá nic a se zvukem trochu,na vektre B se dokonce i odstranil a nahradil trubkou a tejně to bylo jen o fous hlubší ton...to ci ti dělá zvuk,je lépe průchodný katalyzátor a bud malej de-dat nebo odstranit rezonátor,popř ho nahradit dynamizerem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0791 sec,0.0527 z toho dotazů.