• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: Rezonace výfuku Z22SE
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Roman
Odeslal: Tuesday 08 October 2013 - 19:29:26
Dobrý den,
mám problém s rezonací výfuku v oblasti 2,6 - 3,0tis. ot/min. u Zafiry Z22SE r.v.2003. Rezonace se projevuje jak při akceleraci, tak deceleraci, ale i na neutrál. Výfuk je kompletně nový, 2x měněn vlnovec, 1x katalizátor, zkoušel jsem 2 výrobce obou dílů. Už mě nic nenapadá. Nesetkal jste se s tím někdo? Díky za nápady.
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Wednesday 16 October 2013 - 18:54:51

OK, zkusím se ještě podívat na silenbloky, díky.
Jinak jsem domluvený na příští týden, že se mi na to podívají v LBC v Opelu, protože už nevím
qpc
Odeslal: Friday 11 October 2013 - 21:05:36

takže,předpokládám,že se rozrezonuje i motor,je to tak? samotnej výfuk nemá proč.Takže začni silentbloka pod motorem,kdyby ok,zaměřit se proč zrovna v těchto otáčkách to vybruje,kdyby to bylo na neutral,tak to chápu..
Roman
Odeslal: Tuesday 08 October 2013 - 19:43:13

Zkusím se podívat, ale v servisu to prý kontrolovali. Když se podívám na výfuk když jde na neutrál přes tyto otáčky tak se celá trubka ke katalizátoru docela dost rozvibruje, to by asi ten plech neudělal. Ale díky za tip.
Palic
Odeslal: Tuesday 08 October 2013 - 19:33:17

podival bych se na plechy ktere jsou okolo vyfuku.... popripade na drzak svodu (pokud to tvuj motor ma) byva z nerez plechu a obcas praskne a pak krasne zvoni

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0720 sec,0.0367 z toho dotazů.