







| Témata příspěvků | |
| david | čau kluci nevíte zda by šlo dodatečně domontovat el. otevírání 5. dveří u opel Omega caravan 2.016v dík |
| Poslední odpovědi | |
| Colommbo | Ahoj, Jene! OB či OB FL...? Sedan, caravan...? ![]() |
| Jan Zerrich | Colommbo napsal ... Jen pro upřesnění - máš na müsli jen odskok zámku anebo otevření (zvednutí) celých dveří nahoru jako mívají některé VeCe...? Mám stejný problém. U Omegy b mi nejduo otevřít dveře . Vůbec !! Co s tím ? |
| Brenky | já si dělal el. odskok na OB sedan...je to fajn a stálo mě to pár stokorun a asi hodinu práce (plus zavaření origo zámku a nalakování). pokud bys chtěl otvírání tak je otázkou zda elektromotorem nebo pneumaticky...ale to už se dostaneš na tisíce a je to dost pracné. |
| Colommbo | Jen pro upřesnění - máš na müsli jen odskok zámku anebo otevření (zvednutí) celých dveří nahoru jako mívají některé VeCe...? ![]() |