• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Vectra C výškové reproduktory v zadních dvěřích
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Xandrr
Odeslal: Saturday 04 May 2013 - 15:35:33
Ahoj, než sundám čalounění abych se přesvědčil že tam skutečně jsou výškáče chtěl bych se zeptat kdo má vectu C jestli mu v zadních dveřích hrají výškové reproduktory. Vepředu jsou ty výšky více slyšet ale vzadu vůbec, jakoby hrají jen ty repra co jsou dole ve dveřích.. Jinak ozvučení Vectry C je podle mě docela povedené. Opel tohle asi umí..
Poslední odpovědi
Richec
Odeslal: Monday 06 May 2013 - 14:25:57

Odkaz
Legend
Odeslal: Monday 06 May 2013 - 13:55:24

Spíš asi vrakáč, výškové repro jsou prakticky nezničitelné a nové budou stát asi celkem dost.
Host
Odeslal: Sunday 05 May 2013 - 15:47:43

Aha, tak to jsem netušil... Takže do Opla a koupit je... anebo vrakáč...
To by mě zajímalo kolik může stát takový výškáč v Oplu
Legend
Odeslal: Sunday 05 May 2013 - 08:21:32

Vectry C mají výškové repro v zadních dveřích podle výbavy. Pokud vzadu výšky nejsou, tak stačí pouze dokoupit výškové repro a napojit je na hlavní reproduktor zadních dveří, není třeba dělat ani výhybku, protože sériové výškové repro, které se montujou do opelů už obsahujou kondenzátor, který slouží jako výhybka.
Host
Odeslal: Saturday 04 May 2013 - 22:30:17

Aha... no, takže vyhýbky a výškové repro... protože tam vzadu fakt výšky nejsou slyšet. Rádio mám CDR 2005 VDO.
RRAAFF
Odeslal: Saturday 04 May 2013 - 19:17:23

Ono může záležet na rádiu. Mám Vectru B 1997 a repro mám vpředu (2x dole, 2x výšky) a vzadu 2x dole, výškové repro vzadu jsou neobsazené!! To bylo jen z lepším rádiem (např. CCR 600). Takže pokud máš základnější rádio mohou být být zadní "výškáče" neobsazené.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0523 sec,0.0154 z toho dotazů.