• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér :: Re: Potahy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jackall
Odeslal: Wednesday 13 April 2005 - 11:52:55
Nevíte o nějakých sluąných potazích na Zafiru?
Poslední odpovědi
freez
Odeslal: Monday 26 March 2007 - 19:34:16

qpc: No a to musím prásknout to našla moje žena a obědnala mi je pod stromek ?lola a když to ženská zvládla i nakonfigurovat akorád mě tenkrát bylo divné proč mě volá do práce a ptá se na rok v. našeho auta
qpc
Odeslal: Monday 26 March 2007 - 19:27:08

freez napsal ...

Tak já jsem si vzal potahy odsud Odkaz a musím říct velká spokojenost , kvalitní a super cena a hlavně konečně potah kterej sedí jak prd.. na hrnec _; no a bezva konfigurátor , mohu jen doporučit


No teda,takhle vychytanej konfigurátor jen kvůli potahum jsem fakt ještě neviděl _;
freez
Odeslal: Monday 26 March 2007 - 19:02:19

Tak já jsem si vzal potahy odsud Odkaz a musím říct velká spokojenost , kvalitní a super cena a hlavně konečně potah kterej sedí jak prd.. na hrnec _; no a bezva konfigurátor , mohu jen doporučit
Anonymní
Odeslal: Saturday 18 June 2005 - 17:18:48

Ja som kupil potahy na nasu zafiru v BA u POPCAR v Avionparku (pri ikey) siju to na mieru...akurat ta cena.....4500.- Skk(ale zase dal som si tu najkvalitnejsiu latku a nie ten tenky molitan.

Anonymní
Odeslal: Friday 20 May 2005 - 20:45:48

Třeba automega nebo velcar nebo azauto.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 13 April 2005 - 14:47:54

Je několik firem které vyrábějí potahy přesně na míru a myslím ľe za docela sluąnou cenu, počítají samo včetně bočních airbagu.Podívej se do vyhledávače prodej on-line autodoplňky Seznam, anebo si nech vyhledat.Budeą mít dost firem na výběr.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 13 April 2005 - 11:57:29

né ľe bych ti doporučil nějaký dobrý potahy, ale nemá náhodou zafira airbag taky v sedackach? to se pak na potahy muzes vyprdnout a dat tam jen nejaky podusky, me to u Ve B taky trochu stve, ale strihat potahy (otvory pro Airbag) se mi teda na doporuceni kolegy nechce..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0159 z toho dotazů.