• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: nefunkční tempomat a drnčící ABS Vectra B 2001
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kamil
Odeslal: Friday 22 February 2013 - 18:51:36
Dobrý den, nefunguje mi tempomat (pojistka ok) a jaksi vybruje nepravidelne ABS(když jsem vyndal přislušnou pojistku od ABS drčení přestalo.
děkuju za rady..
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Monday 09 February 2015 - 19:57:32

da sa vymeniť ,len musiš vybrať poloos z ložiska kola a nove potom zohriť cca 1OO°c a naklepnuť na polos.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 06 January 2015 - 16:46:15

Dá se koupit,Rozebrat,obrousit místo kde je na poloose nalisován,nový kroužek naklepnout.Kzajištění mi stačila hustá barva alkyton. Odkaz
Anonymní
Odeslal: Thursday 04 September 2014 - 21:27:18

Měl bych dotaz, když mám prasklý ozubený kroužek pro ABS na kloubu, dostane ten kroužek koupit jako díl a přelisovat, nebo je to součást kloubu a je potřeba zakoupit celý kloub? Jedná se o Vectra 11/2000
Host
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 16:39:14

TACHOMETR NORMALNE FUNGUJE KDYZ TAM JE POJISTKA, AKORAD TO ABS BLBE TAK JSEM BYL NUCEN VYNDAT POJISTKU..
DEKUJU ZA INSTRUKTAZ!!!
Richec
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 15:31:52

Třebas pomůže totok Odkaz
Richec
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 15:23:48

Martas napsal ...

Jestli neukazuje tachometr tak nema tempomat odkud brat udaje o aktualni rychlosti a nemuze fungovat ... bude problem v ABS.

Aha, to mě taky mohlo napadnout
Martas
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 14:53:02

Jestli neukazuje tachometr tak nema tempomat odkud brat udaje o aktualni rychlosti a nemuze fungovat ... bude problem v ABS.
Richec
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 14:38:44

Host napsal ...

jo aco s tim tempomatem nevis nahodou? postupne mi to odchazelo a ted uz to nereaguje vubec..

Překontrolovat kontakty, jestli není některý rozpojený: nad spojkovým a brzdovým pedálem a u vlastního tempomatu.
No a pak jestli nemáš utržený to táhlo přímo od tempomatu. Je z nějakýho špagátu.
Odkaz pedály
Odkaz je to točený jako by vzhůru nohama
Odkaz motorová část.Nejdřív vidíš ocel.lanko v bowdenu a jak sjede s kamerou k motorku,tak je tam právě ten špagát.Ten ale bohužel není na videu vidět.Je v motorku
Host
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 13:03:08

jo aco s tim tempomatem nevis nahodou? postupne mi to odchazelo a ted uz to nereaguje vubec..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0748 sec,0.0252 z toho dotazů.