• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: Zafira A17DTJ - pískání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Fehič
Odeslal: Friday 08 February 2013 - 17:48:08
Ahoj lidi, koupil jsem Zafiru 1.7 CDTI typ A17DTJ r.v. 3/2009 a vše bylo v pohodě. Teď začal problém s pískáním od drážkového ( klínového ) řemene, kdy zvuk se objevuje pravidelně v docela krátkém intervalu ( ať na volnoběh či v tahu ) a připomíná mi to jako kdyby se snažil připojit nebo rozběhnout nějaký agregát a po chvilce to opět přestane. Nejdříve jsem zkusil řemen namazat ale nic, tak jsem ho vyměnil i s napínákem, ale neustalo to. Zkusil jsem i v nastavení klimatizace tuto vypnout, ale stejně to dělá dál. Nemáte někdo nějakou radu co by to mohlo být. Díky za odpoveď
Poslední odpovědi
Roman
Odeslal: Monday 17 October 2016 - 13:03:43

Zdravim,

podarilo sa vyriesit to piskanie? Mne to zacalo robit tiez, ten isty motor, mam najazdenych 146 000, ak viete poradit ako ste to vyriesili, prosim napiste mi. vdaka

popripade na: Email

Roman
Colommbo
Odeslal: Saturday 09 February 2013 - 15:03:07

jj, mýdlem "s jelenem", ale to už je dávno...
Martas
Odeslal: Saturday 09 February 2013 - 12:40:05

Mydlem se mazal klinovy remen, to pomahalo, ale drazkovy nema jak prokluzovat a tedy piskat.
Brenky
Odeslal: Saturday 09 February 2013 - 11:24:31

promiň, ale mazat řemen?! to asi není dobré....
nám to dělával řemen na corse...vždy v zimě...koupil se nový a je klid. opravdu to dělá řemen? nemůže být problém v nějaké řemenici? altík, klima, servo,....?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0619 sec,0.0241 z toho dotazů.