• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní :: Re: ukazatel paliva
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
karel
Odeslal: Thursday 02 August 2012 - 19:55:50
Hezky den .Dnes jsem koupil Zafiru 1.8 r.v. 1999 a zjistil jsem že ručička ukazatele benzínu v nádrži je ůplně dole. Dotankoval jsem plnou nadrz a rucicka stoji. Po zapnuti klicku se kontrolka nadrze normalne rozsviti a po nastartovani zhasne. Předpokladam že alespon mohu na tu kontrolku spolehat ale ukazatel bych chtel zprovoznit nevite jak. Moc diky za odpoved
Poslední odpovědi
karel
Odeslal: Saturday 04 August 2012 - 21:51:24

Moc diky za odpoved a za rady.Verim ze se to opravi a budu spokojene jezdit.
ondra
Odeslal: Friday 03 August 2012 - 13:21:26

Taky mi blbne plovák. Po natankování plné nádrže ukazuje plnou až do doby, než chybí cca 10 litrů benzínu. Chvíli po té, co vyjezdím asi 4-6 litrů benzínu, dokonce ručička spadne na nulu. Od zhruba 40 litrů benzínu v nádrži ukazuje přesně o políčko na budíku víc, ale už pravidelně až k rezervě. Vzhledem k tomu, že se na to nedá spoléhat a nikdy jsem na palivoměr stoprocentně ani u jiného auta nespoléhal, tak tankuji zhruba od poloviny nádrže do plné, což bych ti asi doporučil taky a řídím se orientačně palubním počítačem. Pokud nechceš teda jezdit jen na rezervu a tankovat každý druhý den za 200.-
Nejhorší je ale to první tankování... x 36.50,- za litr:-)
Legend
Odeslal: Friday 03 August 2012 - 08:57:11

Jsou dvě možnosti, buď je špatný budík v přístrojovce a nebo plovák v nádrži. Větší pravděpodobnost dávám plováku, ale problém je, že u Zafiry není díra v podlaze, jak se k němu běžně dostat u jiných typů aut a musí ven celá palivová nádrž. Kvůli zjednodušení práce bych si první na vrakovišti půjčil budíky a jestli se budou chovat stejně, tak bych začal shánět plovák.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0628 sec,0.0154 z toho dotazů.