• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Baterka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jarin
Odeslal: Friday 22 June 2012 - 23:36:31
Zdravím lidi,mám možná trochu blbou prosbu,jaká je nejvhodnější baterka pro Vectru B 1. 16v rok 2000? Mám tam 45 a připadá mi že je těsně před smrtí.Je tak 3 roky stará a vydrží nabitá tak 2-3měsíce když nejezdím. Tenhle stav trvá už od začátku co to auto mám.Mám 75 z disla ale to bych raději nerizkoval.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 08:43:44

55AH musi stacit .. ale to ze baterka je vybita po 3 mesicich vubec nemusi znamenat ze je spatna a to vicemene bez ohledu na to jakou ma kapacitu ... zalezi kolik po tech 3 mesicich najedes .. jestli 50km tak je uplne jedno jakou tam das protoze se stejne nenabije.
Colommbo
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 08:39:28

Pokud auto tři měsíce stojí a 45Ah aku se vybije, není to nic až tak moc zvláštního, el. systém auta má jistý, i když naprosto minimální, odběr pořád a u aku proces samovybíjení probíhá taky. Proto jak pro auto tak i pro aku je nejhorší jen stát a smutně koukat - auto má jezdit a u aku se střídat vybíjecí a dobíjecí cykly... A jak píše Legend - silnějším akumulátorem nic nezkazíš.
Legend
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 00:56:48

Jestli se tam vejde větší, tak bych tam dal tak velkou, jaká se vejde, zatím jsem se nesetkal s tím, že by v autě vadila baterka s větší kapacitou.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0948 sec,0.0136 z toho dotazů.