• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Záměna jednotky ABS typu DT za typ DX u Omegy 2,5V6
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Roman
Odeslal: Wednesday 13 June 2012 - 19:34:42
Zdravím všechny,má někdo z Vás zkušenosti se záměnou jednotky ABS typu DX za typ DT.Obě jsou stejné včetně vývodů a konektorů,je pouze otázka co to udělá s elektronikou ve voze,který měl původně jen TC a s jednotkou DT se rozšíří o stabilizaci.Díky
Poslední odpovědi
Meneator
Odeslal: Thursday 14 June 2012 - 16:24:12

Jednotku DT mam ve vectre B (uz jsem mel to "stesti" a musel ji menit) a zadne vlastnosti jako stabilizaci vectra nema, pouze TC. Tim nevylucuju, ze to ta ridici jednota muze umet. Ale kde si prisel na to, ze to ma umet stabilizaci?

Navic kdyz jsem shanel po vrakovistich a na internetu jednotku DT, tak jsem nevidel, ze by se typ DT vyskytoval v jinym oplu, nez prave u Vectry B.

Jinak co tady lidi psali, tak vetsinou jednotka v aute nefunguje (treba jen castecne- kuprikadu nejde protiprokluz) , pokud se nevymeni za ten typ, co byl puvodne.
Legend
Odeslal: Wednesday 13 June 2012 - 22:28:28

Stabilizace (ESP) určitě fungovat nebude, protože je potřeba aby v autě byly další snímače - snímač úhlu natočení volantu, snímač úhlového zrychlení auta okolo svislé osy, nejspíš by svítila kontrolka abs a esp

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0469 sec,0.0221 z toho dotazů.