• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní :: Re: Combo- spolehlivost
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Milan K
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 11:34:51
Zdravím
Chystám se s kámošema na dovolenou a bohužel mnou zamluvená služební Vectra C není k dispozici
Bylo mi místo ní nabídnuto Combo r.v. cca 2002 1,7 DTi
Najeto má 260 000 km relativně šetrným způsobem, jediná porucha krom běžných oprav byla výměna řídící jednotky.

Chceme jet do Skandinávie, především Norsko a Švédsko. Moje zkušenosti s Oplíkama nejsou moc velké, tak bych rád věděl, jestli byste riskli těch cca 5000 km takovýmhle autem. popř. nějaké rady a tipy na co si dát pozor, co zkontrolovat,...

Děkuju moc
Poslední odpovědi
Milan K
Odeslal: Thursday 07 June 2012 - 13:46:09

Paráda. Auto zamluvené, na olej pojede za dva týdny, brzdy ok a nové pneu jsou prý objednané
Díky za všem
Richec
Odeslal: Thursday 07 June 2012 - 10:23:20

Máme Combo v práci, ale s 1,6 benzínem. Jezdí i brzdí spolehlivě.
Takže bych provedl kontrolu provozních kapalin (jestli nemá náhodou zrovna těsně před výměnou oleje) a brzdových částí (destičky, kotouče, brzd.kapalina) a tradááááá na výlet !_;
Milan K
Odeslal: Thursday 07 June 2012 - 08:34:19

Supr děkuju moc.
Asi si dělám zbytečné obavy, bo mám zkušenosti pouze s renaultama a tam většinou platí, jak to má najeto 100 000, tak je nejlepší to prodat
Wonderboys
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 15:04:53

auto vozím naloženým materiálem a za tím zapojen vlek s paletou materialu a dupe jak koně.
Legend
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 14:01:58

Jde o to, že když je řídící jednotka povýměně, tak není důvod, proč by auto mělo někde zůstat, takže bych se rozhodně nebál.
Milan K
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 13:35:54

Tak samozřejmě kdyby auto mělo na tachometru sto tisíc a bylo to 5k kilometrů po ČR, tak se neptám. Tady jsem jen trošku na pochybách, protože Skandinávie je extrémně kopcovitá a auto bude dost naložené a už má taky něco za sebou...

Nerad bych skončil někde na polárním kruhu s upadlým motorem (sice se to stát může u jakéhokoli auta, ale u něčeho je to pravděpodobnější než u jiného)
Wonderboys
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 13:08:39

co to je 5000km pro takové auto,mám ho a je to bezproblémů
Milan K
Odeslal: Wednesday 06 June 2012 - 12:31:48

Jo ještě bych rád doplnil, že bude auto pěkně naložené. cca 330kg živé váhy, zavazadla a 4 kola na střeše.

Auto nemá klimatizaci, takže alespoň to je plus pro motor

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0621 sec,0.0283 z toho dotazů.