• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Kat. č. caplíků na přichycení prahu?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Honza.......
Odeslal: Wednesday 02 May 2012 - 12:48:02
Ahoj opláci.

Potřeboval bych takovou miniradu.

Po několika letech chci sundat ze své Omy B 94 plastovou lištu prahu (nebo jak se to jmenuje... - je to na bocích auta pod dveřma a táhne se to od blatníku k blatníku:) abych pod tim moh zkontrolovat jestli auto nerezne a případně to přetřít základovkou.

Jenže ono to drží na takových platových caplíkách, které rádi praskají a už kdysi jsem jich několik znehodnotil. Takže bych potřeboval sehnat nové, abych je mohl vyměnit.

Problém je v tom že nevím, kde je sehnat a hlavně jak se jim oficiálně říká ani jaké mají katalogové číslo. Na Odkaz je sice katalog všech origo i neorigo dílů, nicméně bez náhledů, takže bez čísla si neškrtnu. A jinde po netu jsem to nenašel

Uměl byste mi někdo poradit?

Díky moc.
Poslední odpovědi
Honza.......
Odeslal: Thursday 03 May 2012 - 11:57:26

Heh. Tak sem si to podle čísla vyhledal u Zralého v katalogu a cena je skutečně 44kč, nicméně naštěstí je to za balení s 10ti kusy.. takže pohoda...
Honza.......
Odeslal: Thursday 03 May 2012 - 11:45:01

To MARTAS: Jj diky. to jsou presne oni (na obrázku označené jako 6).
To Legend: tak podle lidí ze Zralého stojí jeden 45kč.. to je teda pálka.. nj co se dá dělat
Legend
Odeslal: Thursday 03 May 2012 - 10:42:11

mají je u Odkaz a není ani potřeba znát katalogové číslo, stojí to asi 25kč za kus
Martas
Odeslal: Thursday 03 May 2012 - 07:52:22

Mas na mysli tohle ?




D.J.
Odeslal: Wednesday 02 May 2012 - 22:07:46

Nejsou to náhodou ty,co jsou v AutoKelly pod obj. kódem RO 603002 ?
ondra
Odeslal: Wednesday 02 May 2012 - 13:18:42

Zajeď do autorizáku, ukaž jim na počítači co přesně chceš a kolik a je to... . Mají to běžně skladem.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1015 sec,0.0728 z toho dotazů.