• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: jak otevru kapotu s utrzenym lankem?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Host
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 13:37:40
zdravim, mam problem, utrhlo se mi lanko na otvirani kapoty , nevite nekdo jak se to da nejak otevrit? je to MV6 po faceliftu a ve predu je nova maska s tou jemnou mrizkou, tak se tam dostanu max s nejakym dratem, chtel jsem to nejak vyhackovat nebo neco ale nepovedlo se,neni tam vubec pristup odnikud, uz si nevim rady nemate nekdo nejaky tip? diky
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 21:24:30

na Bkove omeze to slo uhlim pevnym dratem, ale na Ckove to fak nejde. no prave ta nova maska je na 4 sroubech a nijak se tam neda dostat, zkousel jsem vsechno , nejak to vyhackovat a tak, ale nic. tak budu muset ulomit ty 4 packy na masce a pak ji nalepim na silikon. nejak se tam dostat musim
Legend
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 20:05:39

Jestli prasklo lanko až u kapoty, tak u Omegy po roce 2000 nezbyde než zničit masku a pak se kapota dá otevřít v pohodě, když se hrábne rukou zespoda tam kde je zámek kapoty. U modelů do roku 1999 se dá maska šikovně nadzvednout, že se nepoškodí a stejným způsobem kapotu otevřít.
Jestli prasklo lanko až u páčky pod palubní deskou, tak by za něj šlo zatáhnout třeba kleštěma
Ivan...
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 19:48:54

tak uvažuji...já nedávno u céčka masku měnil, šroubky,jsou zevnitř,ta mřížka bez její destrukce vyndat nepůjde..po destrukci mřížky by mělo jít kapotu otevřít....a pak mřížku buď slepit zpátky nebo sehnat druhou
jioejksdio
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 18:21:21

U Astry F to jde šroubovákem a trpělivostí potom, co se sundá maska. Vyzkoušeno a nacvičeno. Nyní záležitost 20-ti vteřin po sundání masky.
JardaB
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 16:44:02

Pokud to jde blbe otvirat tak pomuze namazat ten mechanismus vepredu, pokud to nejde vubec, tak pri otvirani zatlacit haubnu dolu. Pokud j epretrzene lanko, tak fakt nevim...
Gumidek83
Odeslal: Saturday 14 April 2012 - 13:45:11

taky by mě to zajímalo při otvýraní mi to nějak pokulhává tak aby mě nepotkalo něco podobného. u š120 tam šlo strčit ruku ale u omegy nevim

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0633 sec,0.0190 z toho dotazů.