• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: klima až moc?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Franta
Odeslal: Tuesday 03 April 2012 - 16:42:06
Zdravím, nechal jsem naplnit asi po roce a půl klimu a vše o.k. akorát když jsme měřily na kolik chladí tak to bylo změřeno na 4*C A to je prý moc...?
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Wednesday 16 January 2013 - 09:29:15

Mně větrák, je-li dle čidla už dostatečně vytopeno, taky přestane úplně foukat, přestože klima zůstává stále zapnutá, a rozeběhne se znova prostě až podle potřeby... Notabene klimu vůbec nevypínám, nechávám ji (tlačítkem) zapnutou prakticky pořád...
Franta
Odeslal: Tuesday 15 January 2013 - 22:25:42

Aha tak tím by bylo vysvětleno to foukání víc/míň (Dovysvětlení zapnu klimu mám nastaveno 20*C a intezita foukání je na "5" ale fouká to jako kdybych furt měnil na "4", "6", "7" atd...) ale zaráží mě že najednou přestane foukat úplně přitom je klima stále zaplá jak jsem psal už předtim, občas se chytne sama ale někdy ji musím vypnout natvrdo a znovu zapnout aby se rozeběhla. __;
Colommbo
Odeslal: Tuesday 15 January 2013 - 21:34:39

Se bojím, že ti asi přesně nerozumím, Franto... Když zapnu (digi)klimu a mám nastavených třeba 23 stupňů, tak se větrák po krátké chvíli rozfouká, sílu si reguluje sám podle nastavení teploty a pokud čidlo vnitřní teploty uzná, že se dostatečně otepluje, tak větrák sám ubírá. Při chladnutí interiéru větrák zase sám automaticky přidává ve snaze teplotu udržet...
Franta
Odeslal: Tuesday 15 January 2013 - 18:53:30

Tak vše o.k. už neni. Kolem vánoc začala klima (digi) blbnout a to následně: zapnu a rozeběhne se, nastavim tam teplotu jakou chci i intenzitu například 4 - vše vpohodě a najednou si začne foukat jak chce (jako kdyby mi někdo mačkal na tu intenzitu a ubíral nebo přidával) a co je nejhorší tak po chvilce přestane foukat úplně občas se "chytne" sama a rozfouká se ale většinou ji musim vypnout a znovu zapnout. Nevíte prosím někdo co stím??!sad
Martas
Odeslal: Tuesday 03 April 2012 - 21:14:32

Kdykoliv sem videl "chladare" merit teplotu vzduchu od klimy delal to na ofuku okna ... tam to mam mit 5 - 10 stupnu. Ta klima je velmi "mekej" zdroj tazke kazdy centimetr je znat, u vyparniku bude mit i kolem 0 ... 20cm od nej treba uz 12 stupnu. Takze 4 stupne mereny v pruduchu pristrojovky muze bejt podle konstrukce podstatne bliz nez ten pruduch na okno a tim i teplota treba 4 stupne.
JardaB
Odeslal: Tuesday 03 April 2012 - 20:14:15

Pokud to nebude zamrzat, bude to OK, pokud bude, tak je v haji expanzni ventil - da se s tim zit, musi se to obcas vypnout
Colommbo
Odeslal: Tuesday 03 April 2012 - 16:58:44

Když mi mekánik naplnil klimu a při zkoušení a nastavení na LO strčil digiteploměr do výdechů na přístrojovce, ukazovalo mu to 3 nad nulou a to je prý tak akorát správně...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0589 sec,0.0235 z toho dotazů.