• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Uložení zadních tlumičů OC
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
nebi007
Odeslal: Thursday 15 March 2012 - 19:50:36
Zdravím Vás, na OC jsem konečně po roce zjistil co mi bouchá na zadní nápravě - je to horní uložení zadních tlumičů. Před rokem jsem měnil tlumiče a pár týdnů poté mi začalo pozvolna bouchání. U nového tlumiče bylo i horní uložení, což jsem také podle prilozeneho navodu namontoval pri vymene tlumicu. Po nekolika prehazovani tlumicu a hornich ulozeni mezi dvema omegami jsem dospel k tomu ze je to horni ulozeni. Zajimave bylo ze na te druhe omeze byly memeny tlumice ale ulozeni zustalo origo GM. V porovnani s origem GM a ulozenim co bylo u tlumicu Monroe je celkem znacny rozdil, ty monrou jsou takovy forovy mrchy. Jsem uz zoufaly, 2 odpoledne sem prehazoval tlumice a laboroval, co s tim udelat. Nove ulozeni bez tlumice jsem nesehnal takze mi zbyva pouze sehnat nejake stare ulozeni. Nemate s tim nekdo zkusenosti, popripade nevali se nekomu doma stare tlumice s ulozenim? ja jsem ty stare vyhodil . Prikladam foto originalniho ulozeni. Diky

Poslední odpovědi
nebi007
Odeslal: Tuesday 20 March 2012 - 20:09:00

Tak jsem to tam koupil, měli pouze jednu sadu za 397,- kč. Vzal jsem ji na zkoušku a bouchání hned přestalo. Volal jsem do Oplu v Usti nad Labem a tam to maji za 450,-. Na obrázku je orig. uložení a uložení Monroe které dali k novému tlumiči - je vidět značný rozdíl. Pro toho kdo bude měnit tlumiče rozhodně doporučuju ponechat stávající uložení.

nebi007
Odeslal: Thursday 15 March 2012 - 21:29:00

je to sedan, zkusim tam zavolat.
Legend
Odeslal: Thursday 15 March 2012 - 21:26:13

sedsan nebo kombík? Myslím že by to měli tady Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0450 sec,0.0149 z toho dotazů.