• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: ABS Omega2000 3.0
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radek Podgorny
Odeslal: Wednesday 08 February 2012 - 10:19:09
Dobry den,

prosim o radu k problemum s ABS jednotkou z Omegy 2000 3.0 (X30XE, jednotka ma oznaceni DX). Dost casto vypadava (rozsviti se ABS a TC, rychlomer ukazuje nulu). V servisu mi rekli, ze to je neco s relatkama, ale neda se to pry opravit. Skutecne se v tom neda nejak postourat? Cena originalu je astronomicka a na tech asi deseti vrakovistich, co jsem zkousel, jen smutne konstatuji, ze “de-ikso neni”.

diky,
Radek Podgorny
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Monday 27 February 2012 - 13:34:16

...tak jsem nakonec sehnal tu jednotku z inzeratu, co posilal stepo. zatim se zda byt ok. diky vsem za tipy a pomoc!
Jura
Odeslal: Friday 10 February 2012 - 06:19:11

Nezkusil jsi stránky ridici-jednotky.cz ?.Tam inzerují opravy řídící jednotky abs i na Omegu...
Stepo
Odeslal: Wednesday 08 February 2012 - 12:24:10

Hola...kdybych lamal, nemel bys tu ten link.
Snad jej jeste ma ( osobne se divim, je to dost nedostatkove zbozi u nas )
Radek Podgorny
Odeslal: Wednesday 08 February 2012 - 11:08:09

Ahoj Stepo,

diky moc za link, zkusim!

Ver mi, ze rozhodne nejsem jouda, co se bez hledani rovnou pta. Hledat jsem se pokousel posledni dva dny, ale holt jsem v tomhle (okolo aut) dost nezkusen, takze vysledek byl nulovy a nakonec jsem skoncil tady. Jeste jednou dik a nelamej prosim nad ne-auto-nadsenci rovnou hul...
Stepo
Odeslal: Wednesday 08 February 2012 - 10:29:10

Tak jo, znova, tentokrate uz naposled.
Odkaz

Priste zkus prosim hledat, posledni dobou je toto dost omilane tema i tady na foru.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0447 sec,0.0184 z toho dotazů.