• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Rada-světla,ventilátor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Děda
Odeslal: Friday 07 October 2011 - 18:41:23
Ahoj všem,
mám vectru B 1998 1,6
mám ji asi dva měsíce a jsem sní spokojen jak se spotřebou tka jak jede.Jediné co nechápu je ventilátor u chladiče.Když bylo vedro pochopil sem když se mi v koloně pustil když teplota vylezla na 92 stupnu odhadem.Ale nechápu proc se mi spustí ve 4ráno když je venku třeba 6stupnu.Proste to nechapu.Kdyz auto dlouho stoji treba prez noc a je jedno kdy nastartuju proste se ventilator pusti a auto kdyz stojim a je zaplej ten ventilator si bere 3l/100km a kdyz se vpyne tak na volnobeh 0,8.A taky u ventilatoru spusteneho se zvednou otacky tak na 2500 a kdyz je vyplej tak mam 800.A zda se mi ze min jede.Jakmile se vypne jede krasne.Takze fakt netusim co stim

A druha vec mam napraskle svetlo a rikal sem si ze by se mi tam libila jina svetla treba angel eyes s homologaci,a chci se zeptat zda se daji sehnat xenonove zarovky a kde a jake.Diky moc
Poslední odpovědi
děda
Odeslal: Monday 10 October 2011 - 11:06:04

Máš recht ,včera sem při startu na studeno zvedl kapotu a ventilátor stál a vrněla tam jenom krabička co je u baterky dík
Legend
Odeslal: Saturday 08 October 2011 - 15:33:43

Je možné že to není spuštěný ventilátor, ale sekundární přívod vzduchu, aby se ohřál katalyzátor, ten se spouští vždycky při studeném motoru. Je to taky elektromotor a zvukem by mohl být podobný. Nebo se skutečně točí větrák u chladiče - díval ses?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1186 sec,0.0754 z toho dotazů.