• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Motor z BMW 3.0d do Omegy misto 2.5DTI
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Magi
Odeslal: Wednesday 06 July 2011 - 23:19:45
Zdar lidi,

uz jste nekdy nekdo predelaval 2,5DTI na 3.0d?

Jde mi o to, ze muj motor 2,5d(DTI) je v pr... a mam k dispozici 3,0d. Porad si rikam, ze bych ho tam soupnul a bylo by hotovo. Jediný rozdíl je snad jen ve vrtání a stoupání, ne?

Předem díky za info.

Ahoj

Magi
Poslední odpovědi
Karel
Odeslal: Wednesday 15 February 2012 - 00:12:44

hojky,beru zpet, nic nehledej, pac to ani nenajdes, pac to tam ani neni, ten co mi to rekl umi totiz velky h**** a bere za to jeste prachy
Karel
Odeslal: Tuesday 14 February 2012 - 17:09:58

ahoj, prosím tě když máš ten motor venku, zjisti/koukni kde to má čidlo klepání, možná budou dvě, diagnostika mi hlasí že detonační čidlo 2 je fuč,ale kde ho najít....radši najdu jehlu v kupce sena
Tomis
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 20:56:53

tady jich par je odkaz ebay
Legend
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 20:39:52

Tomis napsal ...

ale Op-com to v menu ma, coz je tedy divne, jinak dle tabulky tech kodu je tam stejny pro 15" a 17" a jiny pro ty 16" .. jinac kdybych dal 6-kvalt, je tam nejaka kulisa razeni?

Je fakt, že poslední verzi OP-COMu, co mám, jsem ještě nezkoušel na kódování displaye, cca před rokem mi to nešlo, třeba to vylepšili.
Jak je to s 6Q vůbec nevím, by se musely dát vedle sebe převodovky a všechno proměřit, nakonec se třeba bude muset předělat kardan, držák, kulisa řazení apod. Já tu převodovku ani nedokážu najít, dělaly se vůbec 530D s 6Q MT?
Našel jsem jenom z 540i: Odkaz
Tomis
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 20:34:18

presne tak, jsou naprosto stejne, akorat nalepku jsem tam nechal, ale ta je za normalniho stavu od nikud neviditelna
wisastar
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 20:10:21

pepek napsal ...

Je to pěkný, že to jede. Ale je to fakticky nehomologovaný vůz. To znamená, pokud by byla náhodou nějaká havarka a někdo si toho náhodou všiml, je na světě regres od pojišťovny.


ale ty motory sou uplne stejny... to nikdo nemuze zjistit... tezko bude merit zdvich a rozmery valce
pepek
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 19:50:45

Je to pěkný, že to jede. Ale je to fakticky nehomologovaný vůz. To znamená, pokud by byla náhodou nějaká havarka a někdo si toho náhodou všiml, je na světě regres od pojišťovny.
Tomis
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 19:08:10

ale Op-com to v menu ma, coz je tedy divne, jinak dle tabulky tech kodu je tam stejny pro 15" a 17" a jiny pro ty 16" .. jinac kdybych dal 6-kvalt, je tam nejaka kulisa razeni?
Legend
Odeslal: Tuesday 24 January 2012 - 13:59:05

Tak mě se s OP-COMem ještě nepodařilo změnit kód displaye, řekl bych že je to jedna z velmi mála věcí, co OP-COM ještě neumí. Rozdíl mezi 15", 16" a 17" je minimální, mnohem víc udělá ten jinej motor a asi nemá cenu display programovat, to spíš že bys zjistil o kolik % reálně kecá za současného stavu a pak zkoušet jiné kódy, které se reálné hodnoty přiblíží.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1852 sec,0.1557 z toho dotazů.