• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: dalkove zamykani
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Premek
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 08:50:07
dobrej chci se zeptat mam vectru b a z niceho nic mi prestalo jit dalkove zamykani . nevite cim to muze byt? baterky jsou nove
Poslední odpovědi
ludva
Odeslal: Tuesday 11 March 2014 - 08:22:31

Ahoj. Mám podobnej problém. Asi před měsícem mě přestalo fungovat dálkové ovládání a ani synchronizace nic nedělala - prostě nic se nedělo. Tak jsem vzal druhé DO a to fungovalo normálně. Jenže včera jsem přijel, zmáčkl tlačítko, auto se normálně zamklo, při druhém zmáčknutí na závoru ale už neudělalo nic. A od té doby také nereaguje a také synchronizace nic nedělá, prostě vůbec neproběhne. V čem by mohl být problém? Díky
Martas
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 14:54:59

Premek napsal ...

Panove smekam na klic na polohu jesna zmacknuti tlacitka a funguje to .. diky


A pritom misto smekani a dvoudenniho cekani stacilo precist navod a nebo pohledat tady v poradne a mel bys to hned !!!!!
Premek
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 14:53:23

Panove smekam na klic na polohu jesna zmacknuti tlacitka a funguje to .. diky
Legend
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 10:06:10

Jestli na dálce svítí červená LED, tak ve většině případů stačí synchronizace, jak píše Marťas. Myslim že úplně přesně to je zamknout se v autě, zapnout zapalování aby svítily kontrolky a následně na dálkovém ovládání dlouze zmáčknout jedno tlačítko a následně druhé. Auto se odemkne a od té doby dálka musí fungovat
Premek
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 08:24:16

jo jo klicem jde otevrit vse
qpc
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 12:04:44

ani jeden klíč na dálku nefunguje? pokud ne,nebude to klíčem
Martas
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 09:09:04

Zkus dalkove ovladani sesynchronizovat (zapnou zapalovani do prvni polohy a zamknout - hned se to samo odemkne).
Muze to pomoci (zejmena pokud se ti pred objedenim zavady vybila baterka), ale u pofaceliftu to asi nebude fungovat (me to nefunguje).

Pokud i tohle nepomuze muze to byt kde co.

Klicem zamykat a odemykat lze vcetne centralu ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0602 sec,0.0249 z toho dotazů.