• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: Plná nádrž teče OB25TD Car.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomis
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 09:22:43
poslední dobou cca 2 mesice, kdyz natankuju plnou, tak mi nadrz tece. a to celkem dost, ze kdyz nekde zastavim, tak behem minuty je pode mnou louze velikosti 0,5 m. Tuhle jsem natankoval v Plzni plnou a jeste kdyz jsem jezdil po Praze, tak to teklo a tece to do spotrebovani min cca 10l nafty .

Otazka zni... odkud to muze tolik tect? ... vicko na nadrzi to neni, praskla taky nevypada (a hlavne nevim, jak by mohla sama od sebe prasknout). vypada to, ze to je nekde k leve strane, ale muze to tect po nadrzi nebo po necem...

Tak jsem si rikal, jestli se neco podobnyho nekomu neprihodilo...
napada mne maximalne, ze to tece nekudy pres ten odvzdusnovaci system hadicek, ale IMHO, ty by meli byt nahore, tak by se tam nic nemelo dostat...
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 12:33:54

jj, Omega ma plastovou, a to vicko samozrejme bylo prvni co jsem se sel divat, a pekne to zasr... zadni okno a vubec cely viko kufru (caravan). takze rikas praskla hadice u hrdla? nevis nahodou jaky tam je pristup? musi nadrz ven? da se popr nejak snaz opravit? ... jinac odkaz je na OA ja mam OB
TOMdesign
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 12:03:35

jestli má omega plastovou, tak to je výhra, u VB je bohužel plechová...
Richec
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 11:15:54

Jak píše JardaB. Typoval bych to na prasklou hadici u hrdla nádrže
Těch 10l by tomu odpovídalo Odkaz
wisastar
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 11:02:38

No nejlepsi bude ji vyndat ven a prohlidnout ty trubicky... u dieslu by jich tolik bejt nemuselo... na viku cerpadla si koukal? je trosku niz... k nemu se dostanes z kufru.
JardaB
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 10:54:15

Ja teda vyndal nadrz z V6 a je na ni spousta odvzdusnovacich hadicek a asi 3-4 vyvody pospojovane temi hadickami (pak do hrdla a jeste nekam). Tak tipuju, ze nekde prdla nebo se vysmekla ta hadicka, jsou to obyc. gumove bez vyztuze. Ale pristup je tam jak k penezum...
Tomis
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 10:20:34

jj, samo, ze je plastova
mates
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 10:17:53

TOMdesign napsal ...

určitě bude někde prohnilá...

Já ti nevím...a není plastová?
TOMdesign
Odeslal: Friday 29 April 2011 - 09:55:53

určitě bude někde prohnilá...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0485 sec,0.0181 z toho dotazů.