• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: Kód autorádia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Martin
Odeslal: Thursday 28 April 2011 - 10:44:36
Zdarec lidi,nemůže mi někdo zjistit kód autorádia blaupunkt car 300 v corse B. Jestli máte někdo tu možnost ozvěte se prosím na m. vilim@quick. cz. V oplu chtějí za zjištění kódu na rádio staré 12 let 600 korun.Díky moc M.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 15:17:03

Host napsal ...

Zdarec lidi. Tak jsem využil všech vašich rad a musím vám poděkovat, rádio už maká jako za mlada. Ještě jednou moc díky.


A priste kdybys napred prohledal poradnu tak si to mel vyreseny za 10 minut (tohle je tu popsano mockrat vctene generatoru kodu) a ne za 5 dni.
Host
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 15:01:13

Zdarec lidi. Tak jsem využil všech vašich rad a musím vám poděkovat, rádio už maká jako za mlada. Nebýt této poradny, musel bych těm lumpům v oplu zaplatit šestikilo za zjištění čísla, což je pro ně operace v ceně menší než 3 koruny. Ještě jednou moc díky.
Host
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 07:37:24

Máš pravdu, já použil 60 a ty měly trochu menší průměr než by bylo třeba
Legend
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 07:37:04

Zkus 8567
JOB
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 07:26:13

Po veškerejch experimentech mohu vřele doporučit 90-ku křebíky _; Ty mají přesně ten průměr co je potřeba .
Host
Odeslal: Monday 02 May 2011 - 06:59:14

Tak jsem to zkusil a úspěch se dostavil, rádio jsem dostal ven. Jen ty hřebíky co jsem tam vsunul je lepší tlačit na strany, jako, že ty levé doleva a ty pravé doprava. No opsal jsem si mnoho čísel, takže teď zase nevím, které je potřeba pro zjištění toho kódu. Na levém boku jsem našel číslo GM0300X5099598. Jak ale říkám, čísel je tu víc, ale snad tohle bude to správné. Teď už bych jen potřeboval někoho kdo to podle toho zjistí. Čus M.
Host
Odeslal: Sunday 01 May 2011 - 21:24:45

Zdarec a dík za radu, zítra to zkusím. M.
Halis
Odeslal: Saturday 30 April 2011 - 18:05:27

Vytočíš ty čtyři malinký imbusy, co kryjí dírky (jinou funkci než okrasnou nemaj) a pak už potřebuješ jen 4 kousky svářecího drátu nebo hřebíky. Ty zasuneš do těch otvorů po šroubkách (drát jen min. menší než je otvor) až to jakoby cvakne. Potom dráty malinko napruž směrem k sobě a rádio normálně vytáhneš...
Host
Odeslal: Saturday 30 April 2011 - 14:22:11

Zdarec a dík, za ozvání. Takže budu muset rádio vyndat. Jsou tam nějaké 4 otvory, do kterých jsem se snažil zasunout patřičné dráty, ale nějak se mi to stejně nepovedlo. Nebohl bys mi prosím napsat jak nato. Dík M.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0471 sec,0.0117 z toho dotazů.