• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: Sviti kontrolka protikluzu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Valach
Odeslal: Friday 22 April 2011 - 07:17:04
Čau lidi. Dnes ráno se mi za jízdy rozsvítila kontrolka protiskluzu, tak jako bych ho vypl tlačítkem, ale ať mačkám tlačítko jak chci, kontrolka nezhasne. Je to omega 2,5 v6 z roku 1997. Prosím poraďte, co s tím může být nebo jak to opravit. Díky.
Poslední odpovědi
M
Odeslal: Saturday 19 April 2014 - 21:41:52

Zdravím, na ABS jsem našel chybu 35 (Pump relay circuits (hydraulic modulator))
Popis závady (chyby):
- Pump motor runs for longer than 5 s without pump motor relay being actuated by control unit.
- Pump motor is still not running 60 ms after actuation of pump motor relay by control unit.
- If response persists for longer than 100ms after actuation is cancelled (run-on monitor).
Effects:
- The ABS is switched off
- The ABS telltale is switched on

jen z ní nejsem moc moudrý co s tím
FastArrow
Odeslal: Friday 12 July 2013 - 22:38:11

Ahojte

někdy - ted uz vetsinou - se rozsvítí ABS a ESP /oma 2003 2,6/. Diagnostika mi ukazuje levé zadní kolo. Dneska jsem zkontroloval konektor a vypadá jak nový. Nicméně jsem to prostříkal kontoxem, ale tím to není.

Konkrétní chyba: DTC C0045 LR Wheel Speed Circuit Malfunction

Znamená to, že je v tahu čidlo? NEbo může být problém ještě jinde?

Když to začínalo, tak za studena to svítilo vždy a za tepla to bylo ok. Teď to spíše svítí než nesvítí.

Vyměnit čidlo?

Díky

George
Legend
Odeslal: Friday 06 July 2012 - 14:41:11

Nejčastěji to je špatná řídící jednotka ABS. Vynechává při tom i tachometr?
Mar
Odeslal: Thursday 05 July 2012 - 21:48:27

Zdravím, pří jízdě se mi rozsvicují kontrolky ABS a Tc u omegi 96 rok automat Nevite někdo cím to je děkuji za odpověd.
mates
Odeslal: Monday 25 April 2011 - 09:12:10

Jo to mi občas dělalo u VecA... Myslím že jsem pročistil čidla ABS, kontakty prošplích nějakým čističem...a byl klid.
Valach
Odeslal: Monday 25 April 2011 - 09:08:10

ABS je ok, na to je tam zvláštní kontrolka, ale ten protiskluz když se rozssvítí, tak nefunguje. Ale pak vypnu motor a zase nastartuju a už to nesvití a funguje. Asi někdy kabel nebo nevím...
JardaB
Odeslal: Friday 22 April 2011 - 09:34:56

To se ted blbe zkousi Ale typicky to takhle signalizuje zavadu ABS -> diagnostika.
ciba
Odeslal: Friday 22 April 2011 - 09:08:36

a abs funguje?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0520 sec,0.0086 z toho dotazů.