• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Predná náprava
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Adrian
Odeslal: Wednesday 30 March 2011 - 08:56:17
Chcem poprosiť o radu, mám VB X20XEV obuté na 205/55 R16 Bridgestone Turanza. Pri prudkom rozbehu na 1 rýchlostnom stupni sa auto správa veľmi divne, za normánych okolností si myslím, že predné kolesa by mali maximálne hrabať (šmýkať po ceste) no mne nadskakuje celý pred auta ako koza, prosím viete mi poradiť, kde môže byť problém ?
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Wednesday 30 March 2011 - 21:08:37

Tak ono je i zbytečné ničit gumy hrabáním, já mám spíš radši když se auto rozjede s pořádným zrychlením a ne aby to hrabalo a musel jsem ještě třeba vypínat ESP, aby mi to nekazilo rozjezd.. Ale jak píše Lešák, můžou to dělat tlumiče, i obyčejná 1.6 pokud zahrabe, tak rovnoměrně bez skákání. Jenom ručně prupruž předek auta a uvidíš, jestli bude spíš kmitat, nebo jen jednou zhoupne a zůstane stát..
lesak
Odeslal: Wednesday 30 March 2011 - 20:09:10

Já bych to viděl na špatné tlumiče.
neznámý.....
Odeslal: Wednesday 30 March 2011 - 18:02:36

Noo...smrtelně vážně...k těm gumám to chce buď silnější motor nebo hrabej na uzších.....ty 205 mají při daném výkonu ještě snahu trochu zabrat,proto to škube....a pomalu se poohlížej po převodovce.....taky vážně...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0609 sec,0.0305 z toho dotazů.