• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Ovladani klapky vnitrni cirkulace vzduchu...
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Stepo2
Odeslal: Friday 25 March 2011 - 20:25:45
Hola kolegackove.
Mam prosbu.
Nefunguje mne ovladani klapky vnitrni cirkulace. LEDka reaguje na tlacitko, pojistka je OK, je slyset slabe cvaknuti pri zapnuti / vypnuti ( rele ? ). Klapka je pohybliva ( rucne ), podtlakovy ovladaci ventil je OK a tesni ( hubou s nim pohnu )
Test ukazal, ze v te ovladaci hadici nikdy zadny podtlak nevznikne, takze chyba bude v podtlakovem vedeni, pripadne na necem, co ten podtlak generuje.
Muzete mne prosim nekdo navest, kde bych takovou skatuli mel hledat ?
Predpokladam, ze na to bude nejake elektro-heblo, pravdepodobne pod palubkou, ci za stredovym panelem....
Poslední odpovědi
Stepo2
Odeslal: Tuesday 29 March 2011 - 17:21:37

Diky moc kluci, hodne jste pomohli.
Problem byl v podtlakovem vedeni, nekdo se v tom predtim hrabal a zapojil je spatne ( jak mu prisly pod ruce ).
Klapka uz beha jak ma.
McJOHN
Odeslal: Sunday 27 March 2011 - 22:43:51

Je to zvláštní, měl jsem za to,že sem tady už jednou odpovídal, ale asi při přenosu na nový server se to ztratilo.
podtlakové ovládání klimatizace
schema
Legend
Odeslal: Saturday 26 March 2011 - 08:10:56

Podtlak se vytváří v posilovači brzd, odtud vedou hladičky k prostoru pylového filtru, tam je zásobník podtlaku a hadička pokračuje dál pod palubní desku, prochází do auta v stejném místě jako vodní hadice topení. Pod palubkou už jsou podtlaky větvené dál, tak by to chtělo jít postupně od posilovače a hledat.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1139 sec,0.0643 z toho dotazů.