• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Zadni pruziny Omega B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Rado
Odeslal: Tuesday 22 March 2011 - 18:28:14
Dobry den,muzete mi prosim poradit postup jak vymenit zadni pruziny u Omegy"B" sedana?Nikde jsem to tady nenasel,tak bych byl vdecny za kazdou radu.Dekuji moc
Poslední odpovědi
Martin
Odeslal: Wednesday 23 March 2011 - 20:31:20

Rado napsal ...

Chlapi dik za rady,jak tak nad tou vymenou uvazuji,tak nejhorsi bude asi tam dostat tu novou bez stahovaku.....

Bez stahováku bych to moc neriskoval, sice jsem to u omegy ještě nedělal tak netuším(možná pujde rameno oddálit víc jak výška pružiny) ale se stahovákem si ušetřís mnoho námahy a když si vemu, že jde dnes sehnat stahovák za nějakých 800 kč jde nad tím přemýšlet. A pokud můžu doplnit ještě slova našeho učitele z oboru : "Hlavně to nikdy nestahujte obyčejným vázacím drátem" což je vcelku logické pro bezpečnost
Rado
Odeslal: Wednesday 23 March 2011 - 19:02:45

Chlapi dik za rady,jak tak nad tou vymenou uvazuji,tak nejhorsi bude asi tam dostat tu novou bez stahovaku.....
Brenky
Odeslal: Tuesday 22 March 2011 - 20:04:21

Legend to píše trochu složitě. Ono stačí zvednout auto (ne za nápravu!!!), sundat kolo, stoupnout si na náboj (kotouč) a nějakou tyčí "vydloubnout" tu pružinu ven. Mě vypadla sama po tom co jsem si stoupl na náboj a trochu se zhoupl směrem dolů...tím se to uvolnilo a byla venku.
Legend
Odeslal: Tuesday 22 March 2011 - 19:23:24

Dole odpojit tlumič, odpojit stabilizátor od ramena, spustit rameno co nejníž a pomocí stahováku pružin pružinu mírně stáhnout a vyndat.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0996 sec,0.0623 z toho dotazů.