• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: zas to cidlo mazani :(
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
misan26
Odeslal: Saturday 04 December 2010 - 19:04:55
Tak jsem dneska po dlouho dobe jel navstivit babicku. po ujeti cca 15 km kdyz sem zastavil na semaforu mi zaclo problikavat mazani po drcnuti do plynu to bylo v pohode a pak uz neblikala ale porad sem stal. Olej sem menil i filtr mam tam ted mam 10w40 Castrol .... kdyz auto stoji z kopce na volnobeh neblika nic zatim co sem zpozoroval. Ted na zahrade po prijezdu to bliko pridal jsem plyn a pak uz to nebyliklo co stim ...?? nevite nekdo ??
Poslední odpovědi
Stepo2
Odeslal: Wednesday 23 March 2011 - 15:44:52

...a neni to tim, ze spolecne s vetrakem na sahare se u MV6 pousti take obezne cerpadlo na sahare a zene vodu i jinudy ? ( nezkoumal jsem ).
Nahly pokles tlaku vlivem chladnejsi vody se mne nezda, to bys spise mel nejak pricpanej chladic, ktery nahle povolil....nebo termostat....
misan26
Odeslal: Wednesday 16 March 2011 - 21:25:03

Jo jeste dodatek hadice jsou tvrdy o vodniho okruhu jak hovado ... Kdyz ale sepnou vetraky tak razem hadice povolej a jsou meke to nechapu jeslti tak rychle schlazeni vetrakama nebo jak
misan26
Odeslal: Wednesday 16 March 2011 - 20:21:53

Tak jiz brzy budu mit ten jinej motor postaven ale jeste chvilku musim jezdit stim svym.Ale chtel bych se zeptat muze mit za pricinu to ze jak jsem menil domecky na vackach tak jsem je nedotahoval momentakem ze sem ho uz nemel ze nemusi byt nejaky domecek totazen a pod nim to utika..?? a dalsi kdyz se sepnou vetraky ve predu tak behem 2minut konktolka prestane blikat. Nemuze byt problem s chalzenim a olej se proste moc prehreje ..?? dekuji
misan26
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 21:35:40

dodatek: jj tam je takovy velky s hvezdickou ten je pristupny ale ten druhy je vic vlevo a ten nejde vyndat no
misan26
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 21:27:16

hned jsem nato koukal je tam pod okrajem prave a neda se vyndat musi cerpadlo dolu protze se tam nicim nedostanes aha ja myslel jeslti neni narazena nejak natom ze by se musela stahvoat
Legend
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 21:19:07

a nešel by ten regulátor tlaku vyndat i na motoru? Mám pocit, že když dělám rozvody, tak je ke šroubu přístup, možná by se nemuselo dávat dolů, zkus se první podívat na tom rozebraném motoru co máš. Jinak na řemenici stahovák není potřeba, stačí jen povolit středový šroub a máš vyhráno pak už jde řemenice rukou.
misan26
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 17:47:51

No tak jsem si dneska pujcil merak na tlak vysokych otackach to tlaci skoro 4bar. Jinak jsem byl na zmereni volnobehu a volbeh mam 476ot/min co stim na volnobeh to skoro netlaci ani jeden bar zahraty
misan26
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 17:43:38

No tak jsem si dneska pujcil merak na tlak vysokych otackach to tlaci skoro 4bar. Jinak jsem byl na zmereni volnobehu a volbeh mam 476ot/min co stim na volnobeh to skoro netlaci ani jeden bar zahraty
McJOHN
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 15:44:23

Jak těžký, to je sundat, nevím. ale v popisu je vidět, že budeš potřebovat takové "udělátko", aby si povolil tu řemenici. Jestli budeš muset použít stahovák, to netuším, ale možná ano. To poznáš.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0540 sec,0.0244 z toho dotazů.