• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Re: chladič
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
martin.k
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 11:55:26
nevíte jak nejefektivněji vylít kapalinu z chladiče sintra 3.0 abych mohl nalít novou směs,a asi kolik toho se tam vleze.dík za příspěvky
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 14:54:29

Legend napsal ...

u motoru V6 vždycky zůstane hodně kapaliny v motoru, by se musela vyndat vodní pumpa, aby to vyteklo pořádně a to je docela komplikované. Nejlepší asi odpojit spodní trubku na chladiči, nebo jestli má vypouštěcí šroub tak tím a systém víckrát propláchnout čistou vodou. Potom při doplňování nemrzky počítat s tím, že už je v systému nějaká voda, tak aby to bylo aspoň na -25°C.


Tak nějak jsem si to představoval že to udělam ale docela blbej přístup a vypoušták jsem tam taky nenašel.tak jsem to udělal přes hadicu co jde do nádržky nakopl jsem stroj a vyteklo 2,5 litru netuším kolik tam toho zustalo tak jsem to rači ani neproplachoval a rovnou jsem tam nalil nemrzku do -30.Jo a prosím tě proč mi sem tam svítit kontrolka čerpadla.musim vypnout a znovu nastartovat tet pravě mi to udělalo až na potřetí že zhaso a to jsem se musel projet a znovu vypnout a znovu nastar.a zhaslo.mužeto být filtrem?
Host
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 14:31:23

Legend napsal ...

u motoru V6 vždycky zůstane hodně kapaliny v motoru, by se musela vyndat vodní pumpa, aby to vyteklo pořádně a to je docela komplikované. Nejlepší asi odpojit spodní trubku na chladiči, nebo jestli má vypouštěcí šroub tak tím a systém víckrát propláchnout čistou vodou. Potom při doplňování nemrzky počítat s tím, že už je v systému nějaká voda, tak aby to bylo aspoň na -25°C.

Legend
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 13:34:43

u motoru V6 vždycky zůstane hodně kapaliny v motoru, by se musela vyndat vodní pumpa, aby to vyteklo pořádně a to je docela komplikované. Nejlepší asi odpojit spodní trubku na chladiči, nebo jestli má vypouštěcí šroub tak tím a systém víckrát propláchnout čistou vodou. Potom při doplňování nemrzky počítat s tím, že už je v systému nějaká voda, tak aby to bylo aspoň na -25°C.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0572 sec,0.0152 z toho dotazů.