• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: zhaveni nebo pada navta????
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
petras66
Odeslal: Thursday 25 November 2010 - 08:27:47
zdar kluci, mam probleém ráno nastartovat. Stojim asi od 23:00 do 7:30 a když ráno chci natočit tak to dlouho toči než to chytne ale pak už dobry. a dnes jsem zjistil ze čim větši zima tim to startuje dýl (alespoň se mi zda). Nejaky rady co s tim a jak zjistit závadu. děkuju.
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Saturday 06 April 2013 - 14:01:03

petras66 napsal ...

zdar kluci, mam probleém ráno nastartovat. Stojim asi od 23:00 do 7:30 a když ráno chci natočit tak to dlouho toči než to chytne ale pak už dobry. a dnes jsem zjistil ze čim větši zima tim to startuje dýl (alespoň se mi zda). Nejaky rady co s tim a jak zjistit závadu. děkuju.

Zdravím taky takový problém jsem měl řídící jednotka špatně vyhodnocovala teplotu a dobu žhavení,ale mě šel kouř z vyfuku tak že nafta tam šla a asi za 10 vteřin to chytlo ,ted už dobry ale se tmě to zas zavzdušnuje všecko vyměněny přepady filtr ,nové hadice i gumičky pod vstřikama nevá někdo zkušenost
petras66
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 20:01:35

a co myslis o tom padani???
Legend
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 19:42:50

Tak v nejhorším se dají vyměnit jenom ty 2, teď jsem kupoval v kelly Bosche asi za 300 kus.. časem bych se připravil na to, že může odejít další z těch 2 co zůstanou původní. Hlavně se vyhnout starline, ty by mohly odejít velmi rychle.
petras66
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 19:35:18

jako kostru jsme predtim brali zavit ve ventyl. viku a to neni zrovna uzemneny nebo nejkej divnej matros. ja vim vsechny 4, ale je pred vanocema a mam deti takze cim levnejsi oprava bude tim lip :-/. a ze pada nafta je mala sance ze, kdyz je motor teply a stoji treba 5 hodin tak to chytne dobre, ale kdyz stoji pres noc cca 9 hodin tak je problem. kdyby to bylo naftou tak po 5 hod by asi byl trochu problem. nebo se pletu, parkuju na rovine
Legend
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 16:15:23

Tak to už zní naprosto reálně 2 dobré, 2 špatné, to už motor musí běžet dost šíleně. Jak píše Wisastar, lepší vyměnit všechny a bude chytat jako dřív.
petras66
Odeslal: Saturday 27 November 2010 - 13:13:52

tak oprava, 2x0,5ohmu a 2x500ohm
wisastar
Odeslal: Friday 26 November 2010 - 12:41:14

kdyz se meni svicky tak proboha vsechny! i kdyby byla spatna jenom jedna....
petras66
Odeslal: Friday 26 November 2010 - 11:21:09

takze všechny 4 pryč a pri tom padaní nafty by to chcípalo???
Legend
Odeslal: Friday 26 November 2010 - 09:52:33

žhavící svíčky nemůžou mít odpor v kOhmech, to by nefungovala ani jedna. Je potřeba změřit Ampérmetrem odběr v Ampérech, jinak se to spolehlivě nepozná.
Pokud funkční svíčka odebírá 20A při 11V, tak R=U/I ... R=cca 0,5 Ohmu. Taky záleží na tom jakou má žhavící vlákno závislost odporu na teplotě, ale rozhodně by to měly být i tak maximálně jednotky Ohmů.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0595 sec,0.0225 z toho dotazů.