• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Opel vektra 1,6 16v
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radi
Odeslal: Thursday 28 October 2010 - 19:52:50
Zdravím. Mám vektru 1,6 16 v A na volnoběh mi jede na tři valce,ale jak zvíším otačky tak jede na čtiři. Byl sem na diagnostice a chyba žádná není. Svíčky nové i kable. V servise mi řekli,že to může být zdvihátko na prvním válci. Tak jsem to rozebral a zdvihatka vypadají dobře,tak mě zajímá jestli nevite čím to může být? Nejede mi první válec na volnoběh. Když už to mám rozebrané,tak přemíšlím jestli to nemůže dělat těsnění dříku ventilu,to budu měnit,protože mi to žere olej. Zdvihatka jsou tvrdé,všechny a tak by to mělo byt,předpokládám. Ostatní válce jedou v pohodě. Díky moc za rady.
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Tuesday 09 November 2010 - 08:33:20

Da,da! _;
dada
Odeslal: Monday 08 November 2010 - 21:11:29

denně v provozu? s nepálícím válcem? hmmm to si katalyzátor pomlaskává
Radi
Odeslal: Monday 08 November 2010 - 18:44:24

Tlaky skusím změřit,než sundám hlavu. To už mě taky napadlo,ale není čas. Auto je deně v provozu a bez něj sem jak bez nohy. O víkendu to skusím,ale teď už neznám jinou možnost než ten ventil. Tak uvidíme.
Jiřik
Odeslal: Saturday 06 November 2010 - 20:16:36

Kdo se to tady vsadil? A co říkal Jiřik? (ner!
Hele nečetl jsem to vlákno celé, ale pokud jsi neměřil tlaky, změř to, ať jseš si jistej než budeš tu hlavu sundavat.
Radi
Odeslal: Saturday 06 November 2010 - 11:00:29

Zdravím. Tak dneska jsem skoušel zapalovací modul z jiné vektry a válec nejede. Tak to asi vypadá na ten ventil. Příští víkend se do toho pustím. Jen bych potřeboval poradit z rozvodama,jak se přesně nastavují. Ozubené kola vím,na značky,ale na vačce není žádná značka a ani v knížce tam nic nepíšou. Jen o rozvodových kolech. Díky za rady.
cxfhf
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 20:42:01

V autokelly je to celkem drahé.ZDE Na aukru ho prodává tady
Mel bych mit jeden navic z Astry,kod motoru X16XEL najeto do 130tis.Necham ti ho zalevno-kdyz ho najdu...Kdyztak napis na anonyme@work@seznam.cz.Ale musi to pockat tak 2 dny...
Radi
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 19:05:46

Tak auto složené a válec nejede,tak zítra skusím sehnat ten zapalovací modul. Doufám,že to bude tím! No a když to nebude tím,tak bude muset jít hlava dolů. Za kolik se tak dá sehnat ten modul?
dada
Odeslal: Friday 29 October 2010 - 21:31:26

mam modul ze z16XE, pičus to vyměnil, já zaplatil a chyba pak byla v tom zadření, pokud je stejny tak mohu poslat
Radi
Odeslal: Friday 29 October 2010 - 20:24:12

Tak to neva. Někde si ho pujčím. Jo kdyby to nebylo tak daleko. Zítra jdu na to. Potom dám vědět. Diky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0709 sec,0.0278 z toho dotazů.