• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: sedačky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jakub
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 15:28:19
Cau, chtěl bych se zeptat, jak moc je náročná uprava zadních sedaček aby se do nich dali dat operky hlavy, protože mám verzi kde nejsou a líbí se mi tam, tak jestli by t tam šlo dát, mám Omega A sedan, jestli to někdo dělal nebo má ty podhlavníky a co vše je asi potřeba, a jestli to je hlavně vůbec nějak šetrně možné provést.... díky..
Poslední odpovědi
legionar
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 22:47:13

koukni na mapu servisů , jsou tam i vrakoviště , odkaz najdeš v hlavním menu na levé straně ( <- ano tam to je !!(a) _; )
Jakub
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 21:57:58

Tak to je dobře že to je takhle nachystané.... no a když mi už legionář nabídl tu Plzen, není někdo poblíž kdo by ty věci na to měl, nejlepší i s podhlavníkama rovnou někde blíž, do Plzně to mám 110 km (
legionar
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 19:59:02

sorry je to pravda , ono je to vlastně v tom platu , tak to bude hned hotové
wisastar
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 18:08:45

JaKUB napsal ...

já právě myslel že ty opěrky jsou zabudované do zadního plata .... ne do sedaček.. ??


u sedanu jsou do plata... do toho plechu. mely by tam byt uz diry a staci dokoupit pozadovany veci
JaKUB
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 18:03:35

já právě myslel že ty opěrky jsou zabudované do zadního plata .... ne do sedaček.. ??
legionar
Odeslal: Wednesday 13 October 2010 - 15:38:04

pokud máš omegu A tak to bude nejlepší zajet někam na vrakárnu a tam koupit zachovalé i s opěrkou. Cena bude malá a nestrávíš na tom moc času. Plzeň má jedno super vrakoviště Odkaz , určitě je tam i má a pěkném stavu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0444 sec,0.0073 z toho dotazů.