• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Diferak
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mišan26
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 20:22:23
Cau panove mam otazku dneska jsem zapadl jedno kolo bylo na tramve mokre a druhe na silnici. v mirnem kopecku. Ani TC nepomohlo k rozjezdu. Ale vrta mi hlavou ze klouzalo jen kolo na trave se tocilo a kolo na silnici se ani nehlo musel jsem kus zcouvat abych byl obema koly na silnici.. je neco spatne nebo to tak ma byt dekuji
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 20:19:14

Tak pouzivam ji dost, protoze doma stojim docela z kopce a nechci trapit klacek automatu... Ale uz teda moc nebrzdi. Teda ted uz je mi to fuk, u ty druhy Omegy ale nebrzdi vubec
JOB
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 19:54:43

JardaB napsal ...

To je otazka, kdyz se pouziva jen na parkovani, tak zas orezne a po prvnim zabrzdeni pri otaceni (treba na STK ) jde do haje (2x me vyrazili, nez jsem to pochopil). Takze pred STK zatahnout, osoupat, seridit, radsi jeste jednou, vymenit pakny vetsinou a zas bude mesic fungovat jak zamlada


Jardo když budeš používat ručku k parkování tak ti nezarezne.Tvůj problém je v tom že máš AT a tak se o ručku zajímáš jen před STK
JardaB
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 18:18:11

To je otazka, kdyz se pouziva jen na parkovani, tak zas orezne a po prvnim zabrzdeni pri otaceni (treba na STK ) jde do haje (2x me vyrazili, nez jsem to pochopil). Takze pred STK zatahnout, osoupat, seridit, radsi jeste jednou, vymenit pakny vetsinou a zas bude mesic fungovat jak zamlada
JOB
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 17:42:36

wisastar napsal ...

nebo pomuze rucka


No zrovna u Omegy bych to nedělal. Ruční brzda u Omegy je taková opravdu pouze parkovací.
wisastar
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 11:43:32

nebo pomuze rucka
Jiřik
Odeslal: Thursday 23 September 2010 - 08:28:48

Míšane, spolujezdkyně musí vystoupit a protáčející se kolo přidržet, víš?
)
Mišan26
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 21:36:09

Ja mam defakto poprve zadokolku mel jsem to BMW ale to bylo na okruhy stavene jen rikam ze mne to prekvapilo ze se stim nerozjel po trave a musel jsem z couvat ze jedno kolou hrabalo (v trave) a na asfaltu stalo
JOB
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 21:33:05

Mám už čtvrtou Omegu a pokud nejsi úplnej magor tak se dá s Omegou jezdit v zimě kam si vzpomeneš. Řetězi jsem použil dvakrát v životě a to abych vyjel ke kámošovi k chatě do prudkého kopce kde se nedalo rozjet.
Mišan26
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 21:13:59

aha tak to sem zvedav na zimu to bude asi zajimave ja jsem mel BMW e30 a tam se tocily kola rovnomerne kdyz nastala defakto takovy problem tak mne to u omegy teda dost prekvapilo
JardaB
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 21:09:09

To je normalni, nemas asi samosvorny diferak a TC jen omezuje vykon motoru, nic vic (az po FL (model "C") to mel nejak funkcnejsi, ze se snad klouzajici kolo pribrzduje).

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1205 sec,0.0901 z toho dotazů.