• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: Kolik stojí namíchání barvy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Leošek
Odeslal: Sunday 27 June 2010 - 22:19:06
Dobrý den,
prosím nevíte kolik může stát namíchání cca. 1dcl barvy metalízy?
Děkuji
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Wednesday 30 June 2010 - 12:05:00

Akorat nevim zda se nevyvarovat strikani sprejem. Nechal jsem si pred pul rokem namichat barvu, perlet modra a po nastrikani to bylo ok barva sedela, ale case to strasne tmavne a uz mi ten odstin nesedi. Nevim zda je to tim, ze je to spray, nebo kde je chyba.
Perunwit
Odeslal: Wednesday 30 June 2010 - 06:19:12

Chci opravovat drobné vady, jako lehkou korozi u zadních lemů a na víku kufru; obecně na rovinné plošky řádově 16-20cm2 byste radili koupit barvu do skleničky a pečlivě štětičkou, nebo nechat namíchat do spraye?
Lumík&Omík
Odeslal: Monday 28 June 2010 - 07:51:26

Mě barva do spreje stála 400Kč a ten má myslim kolem 250-300 ml
Martas
Odeslal: Monday 28 June 2010 - 07:31:46

Bezna cena bude zacinat na 200, ale bude to jenom barva na metalizu je potreba jeste vrchni kryci "bezbarvy" lak.
JOB
Odeslal: Monday 28 June 2010 - 07:21:48

1dcl stojí v řádu stokorun,ale přesně ti to nikdo neřekne ,hodně se liší podle typu,značky a odstínu.
JardaB
Odeslal: Sunday 27 June 2010 - 22:29:49

No je to vic slozek - barva, tvrdidlo, redidlo, co pamatuju, deci vychazelo na nejake stovky Kc komplet... Dost staly taky pixly, radsi jsem si nosil sklenicky od kompotu Ale uz je to tak 4 roky, co jsem si naposledy neco poradne striknul, ted si vystacim se sprejema.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0392 sec,0.0092 z toho dotazů.