• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Auto v garazi
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Friday 18 June 2010 - 23:52:21
Cauky jsem autem v Irsku vezu ho domu a bude mi stat v garazi asi pul roku jeden kamos mne rekl ze to neni pro auto dobre tak nevim proc.Poradte mi Petr
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 21:19:18

co tu resite? ja sem nedavno natocil pontiaka co stal 11 let na policejnim parkovisti.. a to sem tam dal jenom baterku
brumik64
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 18:28:36

A s benzinem nebo naftou z Irska nebo z Česka?
Martas
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 16:29:43

No tak jestli to ma navrceno 15x kolem zemekoule tak po pulrocnim stani to jezdit fakt nemusi ...
Anonymní
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 16:13:26

Jo jedna se o Opla Astru F
JOB
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 07:39:25

mravec napsal ...

A u nás na slovensku lepšie ked stoji ako ked nie.Kua ked som slúžil v Pardubicích tak to platilo aj v Pardubicích.


no taky se to dá takto říct
mravec
Odeslal: Wednesday 23 June 2010 - 00:09:20

A u nás na slovensku lepšie ked stoji ako ked nie.Kua ked som slúžil v Pardubicích tak to platilo aj v Pardubicích.
dada
Odeslal: Tuesday 22 June 2010 - 22:54:33

u Trabanta bylo jednoznačně dáno: do válců nalít olej, protočit, vypustit benzin a nakonzervovat rozdělovač. Svíčky by po nastartování a vypálení měly mít barvu "jako srnec" a s vozem jet prvních 300 km jako v záběhu. cože to máš za auto? opelnici? ....půl roku jí nic neudělá. Jenom otevři dveře nebo okna ať nepáchne
qpc
Odeslal: Sunday 20 June 2010 - 12:33:00

se stojícim autem mam zkušenosti

ne,vážně,ono se nic nestane,někdo ho třeba ještě podloží,aby to neodnesly pneumatiky,ale jinak pul roku v garáži je Ok.Všichni majitelé superspotů a veteránů taky od podzima do jara maji auto v garáži,kde jenom stojí..
JardaB
Odeslal: Saturday 19 June 2010 - 06:55:34

Nic se nestane, jen lehce pootevrit okynka a odpojit baterku. Me uz takhle stoji rok stridave venku a v kulne, zatim se nezda, ze by ho to nejak poznamenalo.
Martas
Odeslal: Saturday 19 June 2010 - 05:59:03

A myslis, ze kdyz bude stat na ulici tak to pro nej bude lepsi ?

Celkem nechapu tvou otazku snad jenom ze vseobecne plati ze auto ma jezdit a ne stat, ale urcite pokud nejezdi tak at nejezdi nekde schovany nez venku.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0895 sec,0.0573 z toho dotazů.