• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Neofukuje přední sklo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vidlák
Odeslal: Thursday 04 February 2010 - 22:17:40
Omega 2002 s digiklimou. Vzduch nejde do výdechů ofukujících přední sklo ani když přepnu na funkci rozmrazování předního skla. Nevíte, čím by to mohlo být a jak to opravit?? Předem díky za pomoc.
Poslední odpovědi
Vidlák
Odeslal: Wednesday 10 February 2010 - 21:10:22

díky za radu. o víkendu se na ty ventily podívám a dám vědět.
jaja
Odeslal: Tuesday 09 February 2010 - 22:01:19

pod volantem přímo nad pedálema odělaš kryt a tam se nachází dva podtlakové ventily a vedou knim hadičky ,jeden z ventilu bude vadny už jsem to delal ,je to dobra pakárna ,málo místa,jestli ho budeš kupovat tak jsi ho vem sebou do prodejny,musí se obědnat stojí kolem 1400kč,
Kuba1985
Odeslal: Tuesday 09 February 2010 - 10:52:35

U té klapky recirkulace může být vypadlá nějaká podtaková hadička,nebo nefunguje ventil který ji překlápí a nebo je jen mechanicky zaseklá. ale samozřejmě to může být i něco jiného.
Vidlák
Odeslal: Monday 08 February 2010 - 16:06:16

OK. asi to bude klapkou recirkulace. To, že topení při vnitřní cirkulaci nasává přes štěrbinu pod oknem, jsem nevěděl. Ale tím pádem se budu ptát dál, co může způsobit trvalý zavření klapky recirkulace a jak tenhle problém odstranit?
Martas
Odeslal: Monday 08 February 2010 - 15:34:46

Vidlák napsal ...

Na klapku recirkulace se ještě podívám, ale myslím si, že tam problém nebude. Při přepnutí na ofuk skla ventilátor žene vzduch přes výdechy k bočním oknům a ofuky ve středu palubní desky, ale ze štěrbiny pod předním sklem nejde nic.

No ale to je presne ono pokud je klapka cirkulace prepnuta na vnitrni tak to tudy vzduch saje ale nefyfukuje.
Vidlák
Odeslal: Monday 08 February 2010 - 15:23:52

Reset jsem provedl současným stisknutím tlačítek AUTO a OFF po dobu cca 10 - 15 s. Z palubky se ozývaly jakési zvuky (servomotorky ?). Když to přestalo, tlačítka jem pustil. Z těch zvuků usuzuju, že reset proběhl úspěšně. Na klapku recirkulace se ještě podívám, ale myslím si, že tam problém nebude. Při přepnutí na ofuk skla ventilátor žene vzduch přes výdechy k bočním oknům a ofuky ve středu palubní desky, ale ze štěrbiny pod předním sklem nejde nic.
JOB
Odeslal: Sunday 07 February 2010 - 12:16:23

Podívej se jestli je opravdu otevřená klapka u pilového filtru.
mates
Odeslal: Sunday 07 February 2010 - 12:09:09

A opravdu se resetly? Ne že bych ti nějak nevěřil, ale mě se to povedlo třeba až napotřetí...a pak bylo slyšet, jak všechny vrčí a cvakaj...
Pak mě ještě napadá... Ofuk čelního skla automaticky vypne vnitřní cirkulaci, je tak? Tak jestli není problém v klapce vnitřní cirkulace... Ale jinak fakt nevím, nikdy jsem tohle neřešil...
vidlák
Odeslal: Sunday 07 February 2010 - 10:44:19

tak vyresetování klapek nepomohlo ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0818 sec,0.0419 z toho dotazů.