• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: ranní start
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bohumil
Odeslal: Thursday 04 February 2010 - 10:51:33
zafira 2,0dti r.v.2003 po výměně a kontrole žhavícího systému po ránu při prvním startu nechce naskočit.Chytá jak na jeden válec.nevíte co to může být.Diagnostika nic nehlásí.Dík za pomoc
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Saturday 06 February 2010 - 13:51:39

bohumil napsal ...

tak jsem vyměnil přepady a uvidim ráno.Dám vědět.Jinak to opel trochu nezvladl přepady by bylo lepší umístit do naftového filtru a byl by klid.Jinak dík zase se ozvu.Bohumil


Máš pocit že jsou přepady u jiných značek řešeny jinak ? Já jsem si nevšiml.
steve
Odeslal: Saturday 06 February 2010 - 12:13:20

Tak ono není ani takovej problém dopojit přepad do čerpadla jako vytáhnout ty utopený konce starejch haiček od vstřiku ven.to je pakárna pokud ti praskne uvnitř.
bohumil
Odeslal: Friday 05 February 2010 - 18:46:48

tak jsem vyměnil přepady a uvidim ráno.Dám vědět.Jinak to opel trochu nezvladl přepady by bylo lepší umístit do naftového filtru a byl by klid.Jinak dík zase se ozvu.Bohumil
steve
Odeslal: Friday 05 February 2010 - 12:19:40

No pokud máš vlhký přepady tak je to skoro jasný,nepravidelný chod než se soustava odvzdušní.
Spíš jse hledali závadu v souvislosti s výměnnou žhavičů.
Je ost možné že ti svítila kontrolka kvůli žhavení i dřív,ale motor chytal klidně i na 3 svíčky,ale tím že se to zavzdušnovalo víc a víc tak už to nezvládlo rozbehnout.
bohumil
Odeslal: Friday 05 February 2010 - 11:46:31

jde blbě nastartovat i pri -1C.ted zkouším vymenit přepady je to kolem nich trochu vlhký.Zítra jedu na hory tak uvidim,když tak to tam nechám na díly:-) .
steve
Odeslal: Friday 05 February 2010 - 08:07:18

Ve žhavení problém nebude,pokud by byla i jedna žahvicí svíčka špatná ,chytla by to řj a po nastartování svítila elektonika.
V návaznosti se špatným chodem k motoru se může rozsvitil,popř.uloži chyba na čerpadle,ale u tebe bych viděl problém v zamrzlé naftě.
Neznamená že když je nafta ze Shellu a ještě alpin že v 26st nezamrzne.U nás jsou to parchanti,nafta zamrzá kolem 20st normálně..
Zkoukni naftový filtr,při mrazu se na něm usazuje šlem který nepropuctí haftu dál o čerpadla.
Termit
Odeslal: Thursday 04 February 2010 - 21:13:05

Zdravim,sory pisu bez diakritiky pac mi to pise kraviny.-26C pekná kosa to ztuhnu ja natoz nafta.Me tuhla pri -20 a to byla ta nej od shelu.Tankuji vzdy plnou a vyjedu do tydne.jinak pro lepsi chod a cisteni a proti vode pridavam ruzne pridavky,mam taky problem viz moje vlakno.U shelu jsem nic nepridal ( taky za ty prachy !frr ) a do prace jsem jel priskokem.Ted beru u benziny Vervu a zatim v poho.Pricin je tu vypsanych hafo. Hledat -skouset,hledat - skouset.A nevesit hlavu za chvili je kveten _;
bhumil
Odeslal: Thursday 04 February 2010 - 18:47:47

zacalo to ve stredu při -26C.zacala svítit diagnostika-servis kontrola žhavení ,výměna svíček.diagnostika vpořádku.Rano opět stejný problém-servis kontrola diag.žhavícího sys.a kontrola svíček.na diag.vše vpořádku byl jsem u toho.(žadný záznam v celé diag.)Technik-načaté čerpadlo nutná výměna nebo oprava do cca 50000,-.do toho servisu už nepojedu myslím že je to kec.Jinak jsem s tím zatím nic nedělal.
JOB
Odeslal: Thursday 04 February 2010 - 17:28:36

A to dělalo už před výměnou ,nebo jak ? Co přepady,případně tlaky ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0554 sec,0.0100 z toho dotazů.