• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: siemens vdo ncdr 1100
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
anonym
Odeslal: Saturday 23 January 2010 - 07:40:14
ahoj, sháním mapy pro čr (ideálně střední nebo východní evropy) do zafiry, siemens vdo ncdr 1100 navigace, nevíte kde můžu sehnat ?
díky
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 22 May 2015 - 08:55:52

Našel jsem toto vyzkoušel a je to funkční:
Odkaz
Anonymní
Odeslal: Tuesday 05 May 2015 - 09:33:02

Ahoj, mohu take požádat? Má někdo funkční mapy pro ČR? Pokud ano, můžete mě kontaktovat na Email
Předem moc děkuji.
TP
Odeslal: Tuesday 05 May 2015 - 09:28:16

Ahoj, ozval se vám někdo ohledně těch map? POkud ano mohu také požádat o radu? Děkuji. Email
Hory
Odeslal: Sunday 16 November 2014 - 20:18:57

Cau mam svou ,,novou Zafiru a mam jen nemecke mapy, nemate nekdo posledni mapy, abych tak nozove podle toho alespon mohl dojet, vim ze posledni byly nekdy 2011 nebo tak..mail: horak.hranice@gmail.com
medakulicka
Odeslal: Tuesday 05 February 2013 - 13:51:14

Ahoj taky sháním mapy pro čr do zafiry, siemens ncdr 1100 navigace, můžete mi prosím někdo pomoci ? email: Email

DĚKUJI !!!
Vidlacek
Odeslal: Thursday 31 May 2012 - 21:28:52

Zdravím, mohl bych taky poprosit o zaslání map pro NCDR 1100. Koupil jsem v úterý Zafiru s touhle navigací, ale bohužel tam je jen originální mapa z roku 2005. Díky! Můj email je Email
dom
Odeslal: Friday 07 October 2011 - 15:50:19

čau má ještě někdo aktuální mapy do ncdr 1100 společné s návodej jak je vypálit aby to navigace vzala? kdyžtak napište na Email
steve
Odeslal: Wednesday 05 October 2011 - 19:39:31

Ale byla,pro tyhle navi je česká republika i slovenská s vyjímkou jižních států jako chorvatsko slovinsko atd.
Tahle navi má cca 10 jazyků včetně němčiny angličtiny ale českej ne a ani tam nahrát nejde,jen do novějších.
mapy mám,linky co vím tak po vypálení nefachaj
marťasek
Odeslal: Wednesday 05 October 2011 - 10:49:22

Cus chlapi jsem ze sousedního fora Zafira. Před týdnem jsem koupil Zafču a je tam tohle rádio. Nikde jsem do něj ale CD s mapovým podkladem nesehnal. Pokud by se našla nějaká dobrá duše a poslala mi image nebo link na stažení CD s mamapa pro ČR byl bych moc rád. jen ale dotaz: Všude píší že Česká republika nebyla pro tohle rádio dělána a zde prý ty CD máte?? Jinak pokud to CD máte mluví na ás poté navigace Česky nebo Německy?

martin
martinekxxl@centrum.cz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0702 sec,0.0228 z toho dotazů.