• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Hadička od kompresoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Xcollector
Odeslal: Wednesday 30 December 2009 - 20:11:21
Syn havaroval na předek OB 2,0 16V. Na pravé straně pod nárazníkem je něco jako kompresor, pravděpodobně pro nivo, Jeho vývod, gumová hadička se přitom ucvakla nebo odněkud vypadla. Je dlouhá asi 25 cm. Nemůžu přijít na to, kam patží. Poraďte prosím.
Poslední odpovědi
Xcollector
Odeslal: Monday 01 February 2010 - 19:32:26

Díky, patří to uchytit na ten nosníček. Na hadičce je plechová svorka a na nosníčku po ní zbyla stopa.
O tom filtrboxu jsem taky uvažoval, bylo by to logický.
Filtrboxy jsem prozkoumal dva, ale žádný nemá takový vývod. Bylo by to logické ve víku, kde už je přefiltrovaný vzduch.
Tak ještě jednou, díky všem., Xcollector.
JOB
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 17:16:52

Ještě jedno

JOB
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 17:14:54

Foto:

JOB
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 17:10:20

Tak jsem to odházel a vyfotil,opravdu to asi nikam nevede.
Vraňoch
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 15:06:05

No nevim jak u vas, ale moje OC (2000) X25TD ma tento kompresor na prave strane cca v miste sedacky spolujezdce - takze tam zadna hadicka zepredu nevede.
JOB
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 11:56:28

No počítám že přímo nad tím kompresorem je filtrbox,nemá to bejt navedený do něj ?
kejml-litv
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 11:24:33

je to tak jak bylo psáno hadička je připevněná na nosníček za světlem, taky jsem se tomu divil na co to je
Martas
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 10:09:15

JOB napsal ...

Já se omlouvám ,ale bohužel není v mích silách to teď zjistit.Omega je zapadaná sněhem a už jen se k ní dostat je na lopatu natož jí pak ještě odházet.


Stacilo rict, ze jsi proste linej ... a nebo ze ti proste chutna _; coz ve tvem pripade plati oboje
JOB
Odeslal: Sunday 24 January 2010 - 09:38:23

Já se omlouvám ,ale bohužel není v mích silách to teď zjistit.Omega je zapadaná sněhem a už jen se k ní dostat je na lopatu natož jí pak ještě odházet.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0474 sec,0.0167 z toho dotazů.